Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Arró an szó hogy az apám tökre leszarja mivan velem és hogy mivan az érzéseimmel.Pl:Járok edzésre nagyon szeretem és nagyon örülök neki hogy egy ilyen kiemelkedően jó egyesületbe egyáltalán be kerlhettem.Azt mondta hogyha egy 2 esem is lesz egész évben az 1.őnél nem folytathatom.Na hát én kapam 2 est már meg 1 est is.anya tudja de nem tudjuk hogy hogyan mondjuk el neki mert meg fogja tiltani.És ha sokat hiányzok engem onnan kirúgnak.Mit kéne tennem hogy ne tegye???Próbáltam már vele beszélni hogy túl sigoró de nem érti nem is érdekili hogy én hogy érzem magam.Ha valamit nagyon szeretnék pl egy cipőt ami nem tetszik neki nem engedi megvenni a saját pénzembl mert neki nem tetszik és ha erősködöm akkor már csak azért sem.Neki ez a jó érzés hogy a saját lányát sziathatja. a cipős szori csak 1 példa volt.abban kérnék tanácsot hogy mit csináljak hogy ne tiltsa meg az edzést???előre is köszönöm.
2011. dec. 21. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

nem kell neki megmondani a jegyeket...meg nehogymár csak apád szava legyen... anyád nincs melletted? ha meg fél töle váljanak el...

apám is hasonlo. csak ö joformán hozzám se szol.de ha nem tetszik valami azonnal a fejemhez vágja persze. de jot nem tudok csinálni.

2011. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

félévit sajnos látni fogja eddig titkoltuk.

de látni fogja az ellenörzőben.

anyám mellettem van de ez így nem ilyen egyszerű.ha tudnád milyen erőszakos.

2011. dec. 21. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

erröl beszélek... miért nem válnak el? nem értem az embereket miért jo a meleg sz.arban ülni....anyámék is ezt csinálják. igaz nálunk nincs eröszak,de apám csak egy lakotárs....jo oké van hogy az ember nem tud máshova elmenni.családsegitö?azért az mégsem járja hogy ne csináld amit szeretsz.nem drogozni jársz hanem edzésre..öregem...

de amugy egy elérhetö tipp. ne kapj egyest. ehhez tanulni kell. jobb nem jut eszembe.föleg ha csak elég a félévit megmutatni neki egy két egyes mellé ha összekapod magad simán fel lehet turbozni de ez most tudom már késö talán,de ha nem válnak, nem tud anyud hova menni nincs aki segitsen és csak ennyi a kritérium hogy jol tanulj akkor neked kell tenned érte. jobb nem jut eszembe:((

2011. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen csak ha elválak akkor nincs pénzünk semmire még az oktatáshoz szükséges dolgokra sem mert ő keresi a több pénzzt.:/szinte reménytelen helyzet.
2011. dec. 22. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerös...nálunk is ez a helyzet. anyám nem tudná eltartani magát...akkor csak a tanulás marad:(
2011. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hátja. Csak itt a félév.szóval ezért kéne más megoldás :(
2011. dec. 23. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!