Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék mi...

Szerintetek mit tehetnék mi lenne a helyes? Megkérni apumat hogy vigyen el? Vagy gyorsan bepasizni és beállítani egy udvarlóval? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves lány vagyok és érdekelne hogy erre a dologra milyen tanácsot tudnátok adni nekem.Szóval durván apummal 1 éve lassan nem beszélek egyéb okok miatt de a család többi része ezt nem tudja.Karácsonykor az egész család összejön kibérelünk egy helyet és ünnepelünk.Hazajönnek a régen nem látott féltestvérem kis családja,a másik féltesóm aki a barátnőjével megy és apum akivel együtt él lassan 2 éve.Tehát mindenki ott lesz.Eddig apummal mentem de így hogy nem beszélünk vele nem mehetek.A többi rokonság meg nem jön el értem és én meg nem tudom pontosan hol lesz ez a kis buli.Mivel apu haragszik rám a hangulat sem lenne túl jó.
2011. dec. 22. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apad ugyanugy szzegyelne hogy nem beszeltek. Nyugodtan kerdezd meg, hogy most mi lesz. Vele mesz? Hogy menj oda, stb.
2011. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha jól nézel ki és lesz ingyen étel/ital, én elmegyek veled:P 22F:D
2011. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a gyorsan bepasizni dolgot remelem nem gondoltad komolyan, hiszen 1 nap van karacsonyig, gyors osszejossz valakivel csakugy es mar viszed is a nagy csaladi karacsonyozasra???!


Ennek a gondolatmenetnek szerintem fuss neki gyorsan megegyszer..


A megoldas, hogy megkered az apukadat, hogy vigyen el.

A masik eszrevetelem, hogy 21 evesen mar lehetnel egy picit eretebb, onalobb, talpraesetebb...

2011. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

*erettebb, onallobb, talpraesettebb


Bocsi kimaradtak a betuk...

2011. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

PRIVAT UZENET KERDEZOTOL;


Valaki megmagyarazna mit jelent, mire utal kedves Cica itt?


Az üzenet küldője: Cica_1990

Az üzenet címzettje: FromOz

Az elküldés időpontja: ma 13:36

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Szerintetek mit tehetnék mi lenne a helyes? Megkérni apumat hogy vigyen el? Vagy gyorsan bepasizni és beállítani egy udvarlóval? Vagy mit tehetnék?

"Szerintem apad ugyanugy szzegyelne hogy nem beszeltek. Nyugodtan kerdezd meg, hogy most mi lesz. Vele mesz? Hogy menj oda, stb."

Az üzenet szövege: Szia!

Nálad mit jelent a jó?:D

Nagy mell ,kis ész?:D

2011. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nekem szánta, csak rossz helyre ment. Második vagyok:D
2011. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
From, szerintem a második válaszolónak akarta küldeni az üzit, velem is előfordult már hogy véletlenül a felette lévőre kattintottam üziküldéskor :D De így legalább tudjuk a privát levél tartalmát is :D
2011. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Akkor megis nagy melle lehet, kis esszel???:)

Koszi a valaszokat.

2011. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, szegény kérdező. Úgy látom a bepasizást komolyan gondolta, de azért azt, hogy mire gondol, lelevelezhetted volna privátban:)
2011. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ő privátban tervezte, csak nem jött össze :)
2011. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!