Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy várhat el egy férfi...

Hogy várhat el egy férfi többet egy nőtől mint saját magától? Ismertek hasonló eseteket?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte (igaz a történet, szal nem kamu) hogy az egyik rokona aki most 48 éves, mennyit panaszkodik arról hogy egyedül van, szeretne végre valakit maga mellé. (már volt egy házassága de elváltak).


Ezzel nem is lenne gond, viszont ott kezdődik a probléma, hogy rettenetesen nagyon a pasas elvárásai a nő felé. Neki nincs diplomája, sőt normális munkahelye se, nem szeret úgymond dolgozni.

Kinézetre (ezt maga az ismerősöm mondta!!) pocakos, sokszor igénytelen (ezalatt azt értem hogy a fürdés nem az erőssége) öltözködést pedig nem is firtatom.

Ehhez képest olyan elvárásai vannak, hogy az "új társa" legyen fiatalos, IGÉNYES, jól öltözött, DIPLOMÁZOTT (ez verte ki nálam a biztosítékot) és tudjon főzni mosni takarítani.


Szóval ez csak nálam verte ki a biztosítékot? Hogy várhat el egy férfi többet a nőtől, mint saját magától?

Az ilyen miért csodálkozik hogy nincs senkije?


Ismerősöm azt mondta, hogy a környezete és a közelebbi rokonai is próbálták már rávenni, hogy adja lejjebb az elvárásait, de nem hajlandó.


Egyszer összejött valakivel, kb 1 hétig, mert dobta a nőt, azért mert nem volt diplomája, viszont volt egy biztos munkahelye, amivel ez a pasas nem rendelkezik.



Szóval, mi a véleményetek az ilyen emberekről? Nektek van hasonló esetetek?:/



(szerintetek jogosan vagyok kiakadva, vagy nem? Tudom hogy női oldalról is van ilyen, na de akkor is.....)



ahm én : 20/L


2011. dec. 22. 18:37
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

*nagyok


A helyesírási hibákért elnézést kérek.

2011. dec. 22. 18:38
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Vannak,de ezek nem társat keresnek,csak pótanyát,és bejárónőt.
2011. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben próbáltam társkeresőn megtalálni a párom. Ma már boldog kapcsolatban élek, de abban az időben hasonló tapasztalataim voltak nekem is.


Eszméletlen igénytelen, elhízott férfiak szerintük teljes joggal tartottak igényt 15-20 évvel fiatalabb, csinos nőkre. Két értelmes mondatot nem tudtak leírni, de igényeik, azok voltak. Elnézést a kivételért, tudom, hogy bőven vannak.


Azt is tudom, hogy fordítva is nyilván akadnak érdekességek, de a férfiak szerintem eléggé kihasználják, hogy egy bizonyos kor után a nők nehezebben találnak társat maguknak.

2011. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy vendégem, egy csinos 37 éves nő. Neten megismerkedett egy férfival, a képen egy jó pasi volt. A Margit-szigeten találkoztak, a vendégemnek leesett az álla, egy bottal sétáló öreg bácsi jött, aki még véletlenül se a képen lévő férfi volt. Gondolta azért ha ott van, nem bántja meg a bácsit, iszik vele egy kávét. Mesélte, hogy így még nem alázták meg. A bácsi elkezdte osztani, hogy kicsit öregecske és, hogy ő ennél jobb nőt akar, mert vele nem menne színházba, maximum szex lehet köztük. Én vigasztaltam szegényt, hogy a bácsinak biztos volt kimenője a diliházból.
2011. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
62%
Én az olyan nőket nem nem szeretem akik elvárják hogy autója legyen egy férfinek.Nekem van természetesen, de felháborít a dolog.Egy nő csak akkor várhatja el. hogy autója legyen a férfinak ha neki is van.Én is egyetemre járok és nálam nagy előny ha a hölgynek is van/lesz.
2011. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

Én azt mondom hogy amit az ember keres a másikban azt előbb neki önmagában kell kifejlesztenie, máskülönben csak álmodozásról van szó.

És egyébként sajnos sok nő is így gondolkodik, olyan dolgokat várnának a másiktól amivel ők maguk nem rendelkeznek (pl. pénz, intelligencia, jó test, stb.).

2011. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

18.37-nek.


Sajnálom a nőt, aki majd melletted fog kikötni. És a belső értékek ?

Én is elítélem azt, aki a vagyonra hajt, de mondjuk az is érdekes volt, amikor egy férfi úgy keresett társat, hogy "legyen jogosítványa". Semmi egyéb nem érdekelte. Jó kis kapcsolat lesz belőle, az tuti.

2011. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Az előző a 19.08-nak ment.
2011. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyrésze tele van irreális elvárásokkal, bár inkább ez a fiatalokra jellemzö.


Férfiként már lassan lehajtott fejjel járok az utcán, olyan sz@rul érzem magam, mert tudom, hogy nem tudnék egy Nöt a tenyeremen hordozni, picike a lakásom es eladtam az autóm.

A föiskola nem sikerül, érettségivel dolgozom.... hogyan tovább?!

2011. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi remélem soha nem is talál társat. Olyan nőt, amilyet akar nem is tudna bepalizni. Nem hiszem, hogy tisztában van a saját helyzetével. Az ilyenektől mentsen az ég!!
2011. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!