Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan szedjem...

Mit tegyek? Hogyan szedjem most össze magam?

Figyelt kérdés

Férjemmel tönkrement a kapcsolatunk, meg is csalt, elköltöztettem. Talán nem gondoltam, hogy tényleg elválnék, de jó érzés volt, hogy elment, mert már nagyon nem figyelt rám. Később neten megismerkedtem egy férfivel, akibe szépen beleszerettem. Úgy tünt, hogy fontos vagyok, de most egy hülye kifogással lemondta a találkozót. Tegnap este küldtem egy sms-t, hogy akarja -e egyáltalán folytatni, de nem is válaszolt azóta.

A férjemet 2 hónapja kérdezgetem a válásunkról. Eddig nem volt hajlandó belemenni, erre ma igen.

Úgy érzem kicsúszott alólam a talaj. Most egyszerre élem meg mindkét csalódást. Képtelen vagyok végigcsinálni a karácsonyt. Van egy gyerkőcünk, aki miatt amúgy is együtt leszünk holnap. Nincs erőm semmihez! Legszívesebben kifutnék a világból! Jó lenne felhívni a fiút, hogy most akkor tényleg mi van, de valószínűleg egyértelmű, csak nem annyira korrekt, hogy le merje írni.Eredetileg azért ismerkedtem, hogy visszaszerezzem az önbecsülésemet a férjem után és ha lenyugodtam, megbocsátottam, akkor újra kezdeni és vállalni még egy babót, de arra nem számítottam, hogy így beleszeretek valakibe. Viszont a gyerek miatt megpróbáltam volna újrakezdeni a férjemmel, mert emberként szeretem.

Most pocsékul vagyok, nem tudom merre menjek, hogyan szedjem össze magam, padlón vagyok!


2011. dec. 23. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia kedves!

Nagyon erős lehetsz, ha ennyi mindent kibírsz. A gyerkőc miatt ne maradj együtt a volt férjeddel semmiképpen, bár ahogy nézem, ez az opció meg is szűnt. A gyereknek sem jó hosszútávon, ha a szülők rossz kapcsolatban vannak, de együtt élnek. Anyukám és apukám elvált, és sokkal jobban tették, mint hogy ha együtt maradtak volna pusztán miattam.


A másik hapsival most két dolog lehet: 1, tényleg igaz az a hülye kifogás. (Megkérdezhetem, hogy mi volt az?)

A másiki lehetőség, hogy egy ugyan olyan bolond faszi, mint itt oly sokan az interneten kószálók között - én is sokszor megjártam.


Talán most kicsit hagyni kéne a pasikat, menj el ünnepek között csajos napra, hívj össze barátNŐket, menj moziba, masszázsra, varázsolj magadból csúcs nőt, húzd ki magad, majd nézz a tükörbe és mondd meg szépen magadnak, hogy te egy k.va jó nő vagy, nem hagyod el magad, bármit képes vagy végigcsinálni, és ezentúl az élet jobb lesz! Csináld meg minden nap ezt a tükör előtt, és minden rendben is lesz!

Menj el bulizni is, ha szeretsz, tölts el időt a gyerkőccel, verd ki a fejedből a hapsikat, mert ha mindig ők járnak a fejedben, bele fogsz bolondulni a sok téged ért fájdalomra, amit sajnos az ember képes még jobban elmélyíteni magába. Tehát csinálj bármit, ami elvonja a figyelmed!!!

2011. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
ez lófütty, másnak sokkal nagyobb problémái vannak, te csak panaszkodsz.
2011. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy kellett a másik pasi az önbecsülésedhez, de ez is olyan gerinctelen, mint a többi. Ez a halálom, amikor egyszer csak eltűnnek a ködben. Nem hiszem, hogy jó ötlet kibékülni a férjeddel, csak egy kapaszkodó, hogy ne légy egyedül. Még egy gyerek pedig a legrosszabb ötlet, semmit nem javítana a helyzeten, úgyis tovább csalna.

A legtöbb amit tanácsolni tudok, hogy változtass valamit a külsődön, haj, smink, ruha, kiegészítő, fülbevaló akármi. Esetleg járj el tornázni, vagy tedd otthon, szerintem növeli az önbizalmat, és könnyebben fogsz ismerkedni, bevonzani új embereket. Amíg össze van törve az ember, nemigen fog új szerelmet találni. Én a helyedben egyelőre nem erőltetném a dolgot, aztán megújulva bevetheted magad. Menj barátnőzni, iszogassatok :) esetleg egy jó kis szilveszteri buli?

2011. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Gyere vissza le a foldre a fellegekbol. Gyerekedet sajnalom csak. Legyszives addig ne szulj, mig mindent nem tisztazol magadban, megis mit es kit akarsz, stb.
2011. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyik pasitól a másikhoz nem valami jó terv.

Elöször álj talpra egyedül attól lesz önbecsülésed és jobban válogasd meg,hogy kinek a karjaiba menekülsz.

2011. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10:08-es válaszoló!

Köszönöm szépen...Te nagyon jó ember lehetsz!:-)Jók a tanácsaid, igyekszem megfogadni! Csak most mindkettő hirtelen jött és így karácsony előtt kemény:-(

A pasi kicsit hosszabb ügy: Először én inkább csak flörtöt gondoltam és úgy is viselkedtem, azután ugye beleszerettem, de addigra kiderült, hogy ő csak lazábbat akar. Sok is volt neki, ahogy belelendültem érzelmileg. Sajnos én ilyen temperamentumos típus vagyok! Szóval belementem a laza dologba. Többször találkoztunk azóta, de csak egyszer tudtunk úgy együtt lenni, ami csodálatos volt. A körülmények miatt viszont csak csókolózásra, ölelkezésre volt lehetőség, de az olyan volt, mintha szerelmesek lennénk.Mondta is, hogy milyen szerethető vagyok. Órákig simogattuk egymást és éreztem, hogy neki is több. Próbáltam visszafogni magam és annyira nem kimutatni, hogy szeretem, de az érintések persze elárulják. Éreztem, hogy valami nála is elindult és ez nem csat testi vágy. Tegnapot beszéltük meg, hogy megyek hozzá, de azt mondta, hogy rosszul volt, mert elkapott valami vírust, de már jól van, de elmaradt a munkáival és nem jó neki a mai nap. Aztán kapott egy telefont, hogy nem kell mégsem megcsinálnia,de akkor is maradt abban, hogy ne találkozunk...takarítania kell(!)stb...pedig nem is otthon, hanem a szüleivel karácsonyozik!Mondtam, hogy én is csak 1-2 órára tudnék átmenni, erre közölte kedvesen, hogy akkor ne fáradjak annyi időre! Ha fontos lennék, akkor nem várna a jövő hét közepéig. Mikor letettük a telefont rájöttem erre és küldtem egy sms-t, hogy "akarja- folytatni ezt a (testiségen alapuló) kapcsolatot? " Jól lett volna tudni, hogy akar-e még valamit....bármit.. Borzasztó ez a bizonytalanság! Azóta sem válaszolt! Egyértelmű...sajnos! Nem tudom, hogy mit gondolhat...lehet, hogy nyomulásként fogja fel(megint!)

2011. dec. 23. 10:42
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Te akartad a válást,akkor most mit sírsz? Miért kellett azonnal egy másik pasast szerezned? Ezek után még egy gyereket akarsz szerencsétlenné tenni?

Ideje lenne felnőnöd!

2011. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10.18 és 10:38 és FromOz!

Köszönöm szépen Neketek is! Igazatok van, össze kell szednem magam, így csak sorra csinálom a hülyeségeket! Elijesztem a pasikat a ragaszkodásommal! Csak olyan jó lenne már egy boldog párkapcsolat, ahol szerethetek és magamat adhatom! Nem kell eljátszanom, hogy ez egy laza kapcsolat, amikor én szerelmes vagyok!

2011. dec. 23. 10:46
 9/18 yuda ***** válasza:
100%

Két tanácsom van,ahogy olvastalak:

1.Semmiképpen ne keresd az új pasidat. ne add meg neki, hogy te keresed és úgy dobjon. Hagyd a fenébe, ez a vonat elment.

2. A válás eléggé lenullázza az embert. Nálad még nem került erre sor, úgy tűnik hamarosan. Hagyd ezt a dolgot is kifutni.

Igen! Le fog nullázódni az életed és kezdheted viszonylag előlről, de lásd be, máshogy nem lehet. Hagyd, had fussa ki magát minkét kapcsolatod. Lenullázódsz. Fogod látni ki van veled és ki ellened. Van egy gyerkőcöd, végülis nem maradsz egyedül. Lásd marad a mérlegben jó is. Megszabadulsz attól, aki nem szeretsz- lesz még kapcsolatod ne aggódj!

Fogd fel úgy, mekkora terhektől szabadulsz meg.

Sok mindent előlről kell kezdened, dehát ez jutott nemigaz?

Most keserű, de minél előbb szembenézel vele, annál gyorsabban elkezdődhet a felállás.

Jusson eszedbe, mások is váltak már, másokat is hagyott el szerelmük-és az élet mégis megy tovább.

Az ember továbblép. Az ember sokat kibír.

Az ember többet bír, mint gondolja és te is ember vagy.

Ahogy telik az idő egyre könnyebb lesz, de most el kell engedned két kapcsolatot és az lesz a kiindulásod.

Engedd el őket és kezdődjön egy új élet. Meglátod, visszatekintve majd 2 év múlva, hogy megérte. :)

2011. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10:46!

Hát könnyeket csaltál - az amúgy is kisírt- szemembe! Nagy igazság! Megpróbálom elengedni mindkettőt...mást úgysem tehetek. A férjemmel amúgy sem működött már jól,csak nagyon szerettem volna ha lett volna tesója a gyerkőcünknek. Csak a biológiai órám már nem tudom meddig ketyeg...39 éves leszek!:-( Kevés az idő, lehetőség...és nem akarok minden áron, de jó lett volna még egy babó!Főképp, hogy édes testvérek legyenek! (Nekem ez nem adatott meg, ami nagyon rossz volt!)Ezért gondoltam a férjemre. Meg szeretem is, de már csak mint embert.

2011. dec. 23. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!