Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan szedjem...

Mit tegyek? Hogyan szedjem most össze magam?

Figyelt kérdés

Férjemmel tönkrement a kapcsolatunk, meg is csalt, elköltöztettem. Talán nem gondoltam, hogy tényleg elválnék, de jó érzés volt, hogy elment, mert már nagyon nem figyelt rám. Később neten megismerkedtem egy férfivel, akibe szépen beleszerettem. Úgy tünt, hogy fontos vagyok, de most egy hülye kifogással lemondta a találkozót. Tegnap este küldtem egy sms-t, hogy akarja -e egyáltalán folytatni, de nem is válaszolt azóta.

A férjemet 2 hónapja kérdezgetem a válásunkról. Eddig nem volt hajlandó belemenni, erre ma igen.

Úgy érzem kicsúszott alólam a talaj. Most egyszerre élem meg mindkét csalódást. Képtelen vagyok végigcsinálni a karácsonyt. Van egy gyerkőcünk, aki miatt amúgy is együtt leszünk holnap. Nincs erőm semmihez! Legszívesebben kifutnék a világból! Jó lenne felhívni a fiút, hogy most akkor tényleg mi van, de valószínűleg egyértelmű, csak nem annyira korrekt, hogy le merje írni.Eredetileg azért ismerkedtem, hogy visszaszerezzem az önbecsülésemet a férjem után és ha lenyugodtam, megbocsátottam, akkor újra kezdeni és vállalni még egy babót, de arra nem számítottam, hogy így beleszeretek valakibe. Viszont a gyerek miatt megpróbáltam volna újrakezdeni a férjemmel, mert emberként szeretem.

Most pocsékul vagyok, nem tudom merre menjek, hogyan szedjem össze magam, padlón vagyok!


2011. dec. 23. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A furcsa dolog az, hogy gyerekedet nem is emlited a terveidben, csak pasit/pasikat. Megeroltetned magad, ha a karacsonyt a gyerek korul tervezned, nem lazaskodni, flortolni,orakig simogatni a sracot, aztan sirni, hogy jajj, nem kellek neki hosszutavon?
2011. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A gyerek a legfontosabb, csak miatta nem vagyok jobban kiakadva. Az ő kedvéért karácsonyozunk együtt a férjemmel. Mit kérdeznék vele kapcsolatban? Egyértelmű, hogy miatta muszáj összeszednem magam. Az meg, hogy szerelmes vagyok az szerintem nem bűn...14 év után találok valakit. Persze, hogy jó átölelni, simogatni valakit, aki végre odafigyel rám és mellesleg szerem...az már kérdés, hogy ez úgy tűnik viszonzatlan...:-(
2011. dec. 23. 11:59
 13/18 A kérdező kommentje:
vagyis szeretem...:-)
2011. dec. 23. 12:01
 14/18 A kérdező kommentje:

Mégegyszer nagyon KÖSZÖNÖM Mindenkinek a segítséget! Régen hagytam el ennyire magamat, de már egy kicsit jobban vagyok. Átgondoltam a helyzetemet, lehetőségeimet és megyek tovább az utamon. Nem nézek hátra, csak előre... Van kiért élnem, a gyerekem...ha meg úgy hozza a sors, akkor lesz másik társam, aki szeret és megbecsül...Próbálok megújulni és kihozni magamból a legtöbbet!:-)

És boldog karácsonyt kívánok Nektek!

2011. dec. 23. 14:26
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok!

Jó hallani, hogy (már) így állsz a dolgokhoz! :)

Ha szeretnél valakivel beszélgetni, nekem nyugodtan írhatsz!

Neked is boldog karácsonyt! :)

2011. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

(Első)

Hogy vagy? Hogy telt a karácsony? :)

2011. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
(Javít) Bocsánat, hogyan telik... :-)
2011. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves "Első"!:-)

Köszönöm a figyelmességedet. A lehetőségekhez képest jól telik/telt.Férjemet annyira nem izgatta a szenteste,de gyerkőcnek nagyon jó volt. Reggel viszont hívott a férjem, hogy rosszul érzi magát..."biztosan a stressz miatt, hogy nem vagyunk együtt karácsonykor!". Szóval neki sem mindegy!Bár be kell vallanom, hogy tegnap egyszer elérzékenyültem (elpityeredtem), amikor néztem a gyerekem önfeledt boldogságát, hogy "csak őt sajnálom, mert a mi hülyeségünk miatt nem lesz igazi karácsonya a családjával!" A férjem erre azt mondta, hogy "most is teljes neki, mindig meg fogjuk oldani". Hát nem tudom, azért nem így képzeltem az életemet/életünket!:-(

A szerelmem küldött sms-t, hogy boldog karácsonyt kíván, de a csütörtöki kérdésemre nem adott választ. Lehet, hogy csak udvariasságból üzent!:-(

Remélem Neked szép a karácsonyod! Szívből kívánom!

És köszönöm mégegyszer:-)

2011. dec. 25. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!