Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudtam meg? Most...

Jogosan haragudtam meg? Most karácsonykor nem anyuéknál kellett volna lennünk?

Figyelt kérdés
Mindenféle válasznak örülök,csak az őszintét írjátok!Nővérem a családjával külföldön él.Ezért mindig úgy "igazítottuk" a karácsonyt,hogy amikor itt vannak anyuéknál akkor ünnepeltünk és nem mentünk át a férjemmel 24-én külön,mert nem akartam külön terhelni a szüleimet kétszer is.Most itt van nővérem a fiával és ma ünnepelnek,minket pedig holnapra várnak.Én ezt nagyon zokon vettem,hogy így külön kell mennünk,amikor a nagynénéméket is várják.Szerintem mára kellett volna hívniuk,hogy együtt legyen a két lánya,két unokája és holnap pedig a nagynénémék.Férjem szerint túlreagálom.Mással nem tudom megbeszélni,mert 2éve itthon vagyok.

2011. dec. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van. rosszul esne, de ,miért nem mondtad nekik h menjetek egyszerre?
2011. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy 2X nem akarunk menni és ha lehet akkor 24-én mennénk és nem akkor amikor még +4vendég van.Viszont nagynénémék is hoznak ajándékot a fiamnak és lehet,hogy ezért,de szerintem a karácsony a családról szól és nem az ajándékról.Általában eddig mindig ez a nagy banzáj volt,mert 24-én sose tudtak itthon lenni a nővéremék.Csak most úgy 10év után,de akkor nekik nem kellett volna ma karácsonyozni,ahogy eredetileg mondták.Azt mondták ma csak pihennek.Ezért mondtam jó akkor 25-én megyünk.Ma tudtam meg,hogy vacsi+ajándékozás van.Mellesleg 10perc kocsival...
2011. dec. 24. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy megbeszélni nővéredékkel meg szüleiddel hogy holnap mentek, és az egész család együtt lesz. Csak 1x kell menni, a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad
2011. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,nehéz dolgok ezek.Én is kellemetlen helyzetbe kerültem,tavaly nálunk volt mindenki Szenteste,idén úgy alakult,hogy nem tudott volna mindenki jönni,ezért csak mi négyen (anya-apa,két gyerek)ünnepeltünk és a további két nap megyünk mindenkihez.Erre apósomék szóltak,hogy tíz percre ugranának be az ajándékot átadni 24-én,nem értem miért nem volt ez jó 26-án ,de annyira erőszakosak voltak,hogy nem tudtunk mit csinálni.Tényleg csak pár percre ugrottak be,de nekem mégis kellemetlen volt,hiszen se édesanyámék,se anyósomék (anyós-após elváltak) nem voltak itt.Szóval hiába volt pár perc,ha valaki megtudja,akkor joggal lehet sértett,pedig mi semmi rosszat nem csinálunk.Szerintem karácsonykor nagyon nehéz mindenkinek megfelelni.
2011. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esett volna, ha a testvéremet meghívják szentestére, engem meg nem, bár nincs testvérem. Nálunk is furán alakult a Karácsony, mert minden évben szenteste édesanyám nálunk van, mert egyedül él, 25-én mi megyünk apósomékhoz és 26-án apukám családjához szoktunk menni látogatóba, ebédre. Na idén közölték, hogy ne készüljünk semmivel, ők sem készülnek. Küldtem nekik egy szép sms-t reggel, nem is válaszoltak, erre este felhívtam őket hogy boldog karácsonyt kívánjak, mire apu mondta, hogy majd két ünnep között beugranak valamikor. Az unokákat alig látják, nem is értem. A feleség gyermekei persze ott vannak egész ünnepek alatt, egyikük már férjezett, de a másik is felnőtt. A férjem szerint is fura, nem tudjuk hova tenni a dolgot.
2011. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!