Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tud velem kezdeni?

Mit tud velem kezdeni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogyha el megyek faterommal szilveszterezni és faterom be rugna és le igazoltatna a rendőr mit tud csinálni?? Am csak faterral élek!!
2011. dec. 26. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmit.
2011. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy:"am csak"
2011. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
?
2011. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18 év alatti vagy ?vagy miért kérdezed?
2011. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy csak faterral élek!! Elnézést kérek siettem :) Anyum alkoholista és azért élek faterral de most a szilvesztert havernál töltjük és ha be rugna fater akkor tudna-e valamit csinálni a rendőr pl éjszaka 2 órakkor??
2011. dec. 26. 11:52
 6/13 A kérdező kommentje:
13 vagyok :(
2011. dec. 26. 11:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Tessék? Ittasan vezetésen rajtakapva mit tudna édesapáddal tenni a rendőr?


Először megfújatja vele a szondát, onnantól a fújt értéktől is függ. Az biztos, hogy onnan tovább nem vezetheti az autót. Ha ellenáll, akár megbilincsve is bevihetik vérvételre. Ez egy hosszabb procedúra, de elvehetik/elveszik a jogsiját, megbüntetik elég komoly pénzösszegre stb.

2011. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ivott ne üljön autóba. Inkább beszéljétek meg hogy ott alszol.


Az is gond ha elveszik a jogsit és megbüntetik 70-80 ezer forintra, de sokkal komolyabb gond, ha egy másik részeg kilép elé és elüti.

2011. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem autóval mennénk hanem gyalog! csak hogyha itt igazoltatna a rendör és én nem tudok mit fel mutatni neki és apum az alkohol befolyása alatt lesz akkor engem be vihet az örsre?? illetve ott mit csinálnak velem?? :/
2011. dec. 26. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:

El fogja hinni, hogy a fia vagy. Gondolom apukád nem fog annyi alkoholt fogyasztani hogy ne tudjon beszélni. :)


Meg a rendőrök szilveszterkor egyébként is elég elfoglaltak, inkább a hőzöngőket és a petárdázókat igazoltatják.

2011. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!