Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton a magas...

A férjem folyton a magas lányokat nézegeti, mindig megbánt, hogy milyen alacsony vagyok, már teljesen önbizalomhiányom van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A férjem fotós, sok modell lánnyal találkozik a munkája során. Mind 175 centi fölött vannak, vékonyak. Rám folyton valami megjegyzést tesz, hogy milyen kicsi vagyok, elvicceli, de nekem akkor is rosszul esik. Az olyan lányokat istennőnek tartja, de akkor miért velem van?

A 165 centimmel törpe vagyok mellettük, nem tudok már megnőni, de így szörnyű önbizalomhiányom van a megjegyzései miatt:(


2011. dec. 27. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
pfff :( én 150 cm vagyok, a párom 193 cm, és sosem mondta, hogy kicsi vagyok, neki így vagyok tökéletes... nagyon el van tévedve a párod... szerintem jól kiosztanám, ha ők tetszenek, menjen oda... vagy mondd neki, hogy lehet, hogy te kicsi vagy, de az ilyen magas lányoknak magasan van az agyuk, és már biztos oxigénhiány lépett fel náluk... szerintem a férjednél is... elnézést, ha valakit megbántottam... ne vedd fel, vedd poénra... nem tudok jobbat most sajna
2011. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Mivel megnőni nem tudsz, mondd meg neki, hogy ezzel bánt és fejezze be.
2011. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%

Atya isten, 165 centi nem is olyan alacsony. Az én párom 2 méteres én meg 168 centi vagyok, de eddig csak azt kaptam meg, hogy átlag és ideális magassággal rendelkezem.

Szerintem nagyon rossz viszonyítási alapja van a fotós modellekkel. Hogyan vicceli el? Közöld vele, hogy hagyja ezt abba vagy keressen magának egy magas pics@t és éljen vele, ha így tetszik. Nekem ez bevállt egyszer csak engem nem a magasságommal heccelt. Kiderült, hogy tényleg csak viccelődött nem volt baja a dologgal, csak épp látta, hogy mellre szívom ezért mondta néha. De tényleg nagyon kevésszer.

2011. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Igaza van az elsőnek,menjen a férjed a búbánatba a magas a fotózott lányaival együtt. Nem lehet ennyire bunkó,nem veszi észre hogy ezzel bánt téged!
2011. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nekem olyan szinten önértékelési zavaraim lettek, hogy ha meglátok egy nálam magasabb lányt, menekülni akarok a közeléből. Folyton olyanokat mond, hogy nézd, az a lány milyen szép magas, milyen hosszú lábai vannak stb. Aztán rajtam meg poénkodik. Ő 185 cm, ha felveszek magassarkút, még akkor is mondja, hogy jaj milyen pici vagy..
2011. dec. 27. 19:33
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

1. A 165 cm nem törpe egy nőnél, teljesen átlagos. ;)

2. Ha továbbra is folytatja a szekálást, mondd meg neki, h akkor keressen magának olyan lányt, te pedig hagyd ott!


Egyébként beszéld meg vele, h téged zavar a hasonlítgatása, mivel te már nem nősz tovább.

2011. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
1. vagyok. még azt tudnám mondani, hogy ha szembe jön egy pasi, dícsérd meg, hogy de jól néz ki, de jó illata van, basszus, na ennek jó teste van... a lényeg, hogy kicsit ő is észbe kaphatna :) sok sikert!
2011. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

basszus

ez komoly? így neked szegezve közli, hogy melyik csaj milyen jó??? normális a férjed ne is haragudj? egy pasi nem így viselkedik, ha szereti a feleségét

ilyenkor amúgy hogy szoktál reagálni? én sírva fakadnék ha közölné velem, hogy hejj, de jó nagy melle van annak a csajnak (csak mert velem nem volt épp bőkezű a jóisten)

2011. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
talán csak ugrat, és nem gondolja, hogy komolyan veszed. mond el neki, hogy mennyire bánt a dolog.
2011. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen, minden gondolkodás nélkül ezeket közli. Be nem áll a szája, szerintem nem tudja kontrollálni, amiket mond. Én ilyenkor próbálok mosolyogni, de néha már elbőgöm magam, mert elegem van, hogy engem folyton letörpéz. Bárcsak 10 centivel magasabb lennék..:(
2011. dec. 27. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!