Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogom megszokni?

Hogyan fogom megszokni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Törzsgyökeres Budapesti, azon belül belvárosi vagyok,megszoktam a nyüzsit,de itt van a párom aki Nyírségi,most fog diplomázni és Nyíregyen lesz biztos jól fizető állása.Megkért,hogy költözzek le vele,mer én járhatnék oda fősulira.Nagyon de nagyon félek,új emberek,új város..És sajnos igenis vannak előítéleteim a vidéki emberekkel szembe,de majd valahogy belerázódok.Szerintetek másabb lesz? Mire számítsak? Ott is van "élet"? Help! Előre is köszönöm :) 18/L
2011. dec. 28. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok és megmondom őszintén nagyon szeretem azt, hogy nincs buszsofőr verés és éjszaka nem félek kimenni az utcára :D egyébként elég sokat járok fel Pestre úgyhogy van összehasonlítási alapom. Nyilván ott nőttél fel, tehát természetes, hogy eleinte szokatlan lesz, de biztos, hogy nem fogod olyan rossznak találni, mint ahogy most gondolod. Vidéken is van "élet" és a vidéki emberek nem gonoszak, nem néznek le senkit. Ha így lenne, akkor esetleg az élettársad nem hívott volna magával :)
2011. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

még egy hülye,beképzelt pesti...

most nem azért de mivel lennének másabbak a vidéki emberek?

ha a párod is vidéki akkor meg őt is lenézed vagy mi?

nem vagyunk parasztok mi se

2011. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért az előítélet a vidéki emberrel szemben?
2011. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Friss levego, tisztasag, az mar elony.

Egyebkent meg kell tanulni baratkozni.

2011. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Gondolj bele,lehetne rosszabb,lakhatnátok falun,ott megzavarodnál...
2011. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat,1-2 csúnya megjegyzéstől eltekintve. Azért vannak előítéleteim,mer sokszor jártam Egri kis falvakba,ahol kiraboltak egy nap alatt 2× .. Egyszerű kérdésemre, tényleg nem kéne így válaszolni... :S
2011. dec. 28. 13:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egri kis falvak, nem érzed, hogy valami nem stimmel? Eger nem egy kis falu.

Én budapesti vagyok (kis b-vel, ugyanis így kell írni), de a világon semmi bajom más városban élőkkel. Hülyék mindenhol vannak, Pesten is, vidéken is.

ÉS Nyíregyháza sem egy kicsi falu. Szerintem tanulj meg alkalmazkodni, lehet, hogy még élvezni is fogod.

2011. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ezt nem értem... ha ennyire előítéletes vagy, akkor hogyan tudsz együtt lenni a pároddal? o.O

Ha ennyire félted a pesti életed, miért nem jöttél össze egy pesti sráccal?

Egyébként igaza van előttem szólónak... bunkók mindenhol vannak. Én nem esnék egyáltalán kétségbe, ha vidékre kéne költöznünk...pedig pesti vagyok (és itt is születtem), rozsályi férjjel! :o)

2011. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is törzsgyökeres budapesti(így,kis b-vel)vagyok,de nem költöznék vidékre,mert tudom,hogy az nem lenne nekem való.Ám ettől még NINCSENEK előítéleteim!Ahhoz képest,hogy főiskolára készülsz elég alap hiányosságaid vannak ami a nyelvtant illeti...
2011. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

13.36-os!


Te Pécsett vagy! A kérdező a Nyírségbe akar költözni! Az egész egy cickánytelep, egy putri! Ott menjen ki sötétedés után az utcára! Majd jól megtámadják!


Kérdező!


Én a helyedben a Nyírség közelébe sem mennék!

2011. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!