Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában mi a program, ha a...

Általában mi a program, ha a párod a családodnál van, vagy te az övéknél? Miket csináltok együtt?

Figyelt kérdés

elsősorban azoktól kérdezem, akik nem minden nap a párjuknál vannak, hanem akik ritkán, pl havonta egyszer ellátogatnak. Olyankor együtt csinál valamit a család? Azért kérdezem, mert én pl a távolság miatt nagyon ritkán tudom meglátogatni a szüleit, és amikor ott vagyunk pár napig, akkor eleinte még együtt társasozunk, vacsorázunk, aztán meg csak a tévé előtt ülnek, nem mondom h velem kéne foglalkozniuk, félre ne értsétek, csak nekem kicsit nehéz alkalmazkodni, mert mondom a barátomnak, h akkor menjünk el sétálni, vagy fel a szobájába, és mondja, h maradjunk itt a családjával, de én meg nem érzem családi programnak h ülünk és apuka kapcsolgat a csatornák között... Mi a véleményetek erről? Én megértem h ne akarnak 3 napig körülugrálni minket, nekik is most van szabadságuk, meg nem is kell körülugrálni.

21L


2012. jan. 1. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is kb havonta jövünk a férjem szüleihez és fordítva is.

Beszélgetni szoktunk mi volt az elmúlt egy hónapban, vagy együtt filmet nézni, közös ebéd, vacsi. Mi is elszoktunk menni sétálni.

Most is itt vagyunk, mi párom szobájában netezünk, ők meg filmet néznek, majd koccintunk az újévre mert mi tegnap nem voltunk itthon.


20/L

2012. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első pár alkalommal körbeugrltak,azóta semmi különös,idő egy részében beszélgetünk,segitek kaját elkésziteni,idő többi részében kettesben hagynak minket
2012. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi elég sűrűn megyünk és ott is alszunk, ezért viszek laptopot és netezek, ezzel lekötöm magam, amíg ők nézik a tévében a sportot, meg a focit, mert az engem nem érdekel és különben megőrülnék. Csak ezért vettem laptopot.
2012. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!