Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egy majdnem megcsalást"meg...

"Egy majdnem megcsalást"meg lehet bocsájtani? Meg úgy egyáltalán helyre állhat egy kapcsolat ilyen eset után?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok kapcsolatban,én 20éves lány,a párom 28 éves férfi.Együtt élünk albérletben jó ideje.

A helyzet az az,hogy páromnak volt egy kis flörtölős esete múlthéten,de lebukott.Egy tőlem fiatalabb lánnyal akart együtt lenni,de ez csak egy szájra pusziig és egy kis tapizásig fajult.Akkor én szakítottam vele,és látszott hogy bánja mert sírva paolta össze a cuccait,és sírva hívta fel a főnökét is hogy nem megyünk a céges bulira mert szakítottunk.Másnap részegen öntötte ki szívét lelkét akkor is megbánást mutatva.

Megbocsájtottam neki,mert belegondolva én is hibás vagyok,sokat veszekszem vele,kevés a szex is mostanába.Azt mondta ez mind közre játszott.Illetve nem akart a lánnyal később is együtt maradni,mert én kellek neki,de sajnos átfutott az agyán hogy lefekszik vele.Nem akarok egy 4éves kapcsolatot lezárni,mert nekem is volt az elején egy kis félrekacsingatásom.Rosszul tettem?Egy ilyen eset után helyre lehet hozni a kapcsolatot?


2012. jan. 2. 07:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem, egy próbát még megér.
2012. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Megbocsátani lehet. De elfelejteni? Sosem...
2012. jan. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ezt csak te magad tudod eldönteni, hogy neked mi fér bele.

Személy szerint én már nem tudnék megbocsájtani a páromnak, mert én olyan típus vagyok, hogy folyton ott lenne bennem, nem bíznék meg többet benne, mindig azon gondolkodnék, hogy na vajon, most megfordul a fejében, hogy máshoz rohan, ha otthon valami nincsen rendben?

Mert azért őszintén, nem az a megoldás, hogy más ágyában kössön, hanem az lenne a helyes, hogy leültök, és megbeszélitek, hogy mi a gond, majd megpróbáljátok megoldani.

Ha nem bukik le megcsal....ha egyszer megteszi, megteszi máskor is!

De ne rám hallgass, hanem a saját érzéseidre!!

2012. jan. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az eszem azt mondja menjek el tőle.A szívem azt mondja hogy maradjak.

Azt is tudom hogy nem mentség neki hogy nincs itthon minden rendben,de tényleg nincs...

Kevés a pénzünk,sokat veszekszem vele,és a szex is megcsappant,keveset vagyunk együtt,későn ér haza a melóból.És azt mondja ez mind-mind közre játszott.

Amúgy meg tényleg nem tudom én sem hova tenni,mert ahol élünk (falun) ezt senki sem nézné ki belőle ebben biztos vagyok.Nekem ezért óriási csalódás,mert én sem néztem volna ki belőle.

Ha a másik oldalát nézem,akkor meg tényleg nem hiszem hogy a lánnyal akart tovább is együtt maradni,mivel ahogy írtam is borzasztóan fiatalka,és a szüleit is ismeri,jóban van velük párom is.

Ahogy párom mondta,nem tudja ő sem mi volt akkor ott vele,elmondása szerint a kis csaj, produkálta magát,azzal hogy amikor oda ment dolgozni hozzájuk (víz-gáz szerelő) akkor a kislány fürdés után volt egy szál köpenyben és bejelentette páromnak hogy EGYEDÜL VAN ITTHON.Ö ezt gondolom felkérésnek vette és engedett is neki.

És rengeteget kattog az agyam rajta,hogy mi lesz ha másnak is enged majd,ha lesz még egy ilyen kis "ribanc"?

2012. jan. 2. 08:19
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nincs, hogy majdnem megcsalás. Amit leírtál, az megcsalás volt. Én nem bocsátanám meg, megcsalásra soha senkinek nincs semmilyen mentsége, de nem nekem kell eldöntenem, hanem neked.
2012. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám vele folytatni. Gondolj bele: ezután állandóan az járna az agyadban, hogy vajon jól érzi magát a pasika, mert ha nem, lehet, hogy megint mással akarna ágyba bújni: Szerintem nem normális, hogy ha feszültségek vannak a kapcsolatban, és emiatt per pillanat kevés a szex, akkor az az ellenreakció, hogy ő mással menne kamatyolni. Nem ám megbeszélni, megoldani a gondokat...Majd ha esetleg betegség, vagy munka, vagy tudomisén mi miatt nem tudod maximálisan kielégíteni a testi-lelki igényeit, akkor is ezt csinálná? Ráadásul 4 év után? Bennem mindig az zakatolna, hogy lehet, hogy nem ez volt az első ilyen próbálkozása, csak az első, amiről tudomást szereztem, később meg az, hogy vajon amikor morcos a drága, akkor éppen azon agyal, hogy hogy élhetné ki magát mással.

Megbocsáthatsz neki, újra is kezdhetitek, de el tudod ezeket a gondolatokat hessegetni? Nyilván nincs hibátlan ember, de akinek ennyi is elég a megcsaláshoz, attól a későbbiekben (ha esetleg családot alapítotok, húhú ott mennyi olyan konfliktus lesz, amit fel kell dolgozni) mit lehet várni?

2012. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt hasonló, soha nem felejtem el és azóta a bizalom hát nem igazán van
2012. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen,ezek motoszkálnak az agyamban.De ahogy írtam is,én sajnos meg is csaltam a kapcsolat elején.Talán ezért IS bocsájtottam meg neki.Azt hiszem eléggé tanulságos eset vol neki is és nekem is.Megegyeztünk hogy a legközelebbi,ha ne adj isten lesz még ilyen,még ha csak gyanús is lesz az eset már véget vetünk ennek.Azt hiszem megértette,da majd kiderül.Sokkal többet kell egymással beszélgetnünk,együtt lennünk,sokat kell kedveskedni a másiknak és remélem nem lesz soha többé ilyen gond.Próbálunk javítani a kapcsolatunkon,veszteni valónk nincs.

Azt 100%-ra tudjuk hogy mind a kettőnk komoly érzelmeket táplál a másik iránt,csak nem stabil ez az érzelem sajnos.

Remélem pár hónap és év után ezt csak egy rossz álomnak fogjuk hinni.

Várom a többi véleményt is!

2012. jan. 2. 09:27
 9/21 anonim ***** válasza:

"Megegyeztünk hogy a legközelebbi,ha ne adj isten lesz még ilyen,még ha csak gyanús is lesz az eset már véget vetünk ennek.Azt hiszem megértette,da majd kiderül."


Te már döntöttél, akarsz neki adni egy esélyt, próbáljátok meg, hátha rendbe lehet hozni. Az a fontos, h te mit gondolsz, de ha még egy ilyen v ehhez hasonló dolog előfordul, akkor ne raboljátok tovább egymás idejét szerintem.


"Sokkal többet kell egymással beszélgetnünk,együtt lennünk,sokat kell kedveskedni a másiknak és remélem nem lesz soha többé ilyen gond."

Neked is változtatnod kell, h újra meghitt és gyengéd legyen a kapcsolatotok, de most elsősorban neki kell extra kedvesnek lennie...

2012. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj, egy próbát megér. Mindenki hibázhat. Hadd kérdezzek: miért nem lett semmi a dologból? Miért csak majdnem? És hogy tudtad meg?
2012. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!