Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában esténként egyfolytá...

Mostanában esténként egyfolytában arra gondolok, hogy egyszer elvesztem a szüleim . Meg a tesóm . Mindig elkap a sírás. És ez már annyira gyötör, hogy mindig görcsölök azon, hogy mindjárt este . Ötlet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 14:22
 1/5 anonim válasza:
Inkabb adj halat Istennek minden este hogy ismet veled lehettek a szuleid.
2012. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Velem ez kiskoromban volt az óvodában. Aztán leküzdöttem, de a mai napig nagyon szeretem őket.
2012. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Hány éves vagy?

2. Nyilván nem véletlenül merült fel benned ez a félelem. Volt valami nagyon súlyos betegség vagy baleset a családban?


Csak annyit mondhatok hogy egyszer mind meghalunk, ez van.

2012. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:

Ha kicsit utánanézel a halálnak, akkor tudni fogod, hogy örökre sohasem veszítheted el őket. És ez nem valami "vallásos hablaty".


Rám is rámtör az aggodalom néha, de az első válaszolóval kell egyetértenem: annak örülj, hogy velük lehetsz.

2012. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne tudnád megpróbálni, hogy amikor ilyenekre gondolsz, lehunyod a szemed, és elképzelsz valmi nagyon távoli jövőbeni idilli családjelenetet? pl a szüleid ősz hajjal idősen, boldogan a kisunokájukkal stb stb...


eleinte nehéz lesz rákoncentrálni de egy idő utána + gondolatok kitúrják a negatívakat szerintem.

2012. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!