Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt nálatok ilyen időszak a...

Volt nálatok ilyen időszak a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt veszitek észre, hogy minden monoton. Munka, a szabadidő éppolyan egysíkú; otthon csak elvagytok egy helyiségbe anélkül, hogy szólnátok egymáshoz...

A szex ritka, szinte már a heti 1-2 soknak számít... Ja, és mindez persze nem 20 év házasság után, hanem huszonévesen, de mindenesetre fiatalon.

Volt ilyen párkapcsolatotok már? Mi történt? Mivel próbáltatok segíteni ezen? Párotok hogy állt az egészhez?

Én ilyen cipőben járok. :( Másfél éves kapcsolat, 5 hónap együttélés.


2012. jan. 5. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ebben a topicban pont ilyenről megy a vita: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2012. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Öhm, átfutottam, de nem látom be, mi köze van a témának az én kérdésemhez.
2012. jan. 5. 18:42
 3/15 anonim ***** válasza:

fogadjunk te vagy a csaj... a pasiknak ehhez nincs esze.

vidd be egy szexshopba, úgy terelgesd arra, mintha veletlen lenne, es hirtelen ötlettöl felindulva rántottad volna be... aztán probaljatok ki. kis dolog, meg nem tudom mennyire nyitott ilyenre a kapcsolatotok, de nalam bevalt. meg egy csomo ilyen "hirtelen ötlettöl vezényelt dolog", amit már elöre kiterveltem...

2012. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy a srácnak az összes kapcsolata ilyen. Szóval van akinek van ilyenje a párkapcsolatban és ahogy olvashattad, az ilyenből menekülnek az emberek.


Nálunk is volt amúgy ilyen időszak a szex újítása eredményt hozott. Szerepjáték, harmadik bevonása.

2012. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok a "csaj". Nem is szántam titoknak, kimaradt a végéről.

Szex témában én nyitott lennék, kivéve egy további ember, ilyenre nem vagyok hajlandó, de a páromat sem érdekli a dolog. Igazából nehézkes vele a szex, mert a gumi hátráltatja, ugyanakkor ő nem akar máshogy védekezni.

2012. jan. 5. 18:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet ez átmeneti időszak (mint a legtöbb párkapcsolatban), de vannak olyan esetek is, amikor egyszerűen ráun az egyik a másikra.

Mindkettőben volt részem.

Ahol a "ráunás" volt, annak vége lett.

Ahol pedig átmeneti volt, agyban eldőlt a dolog, hogy változtatni kell és azóta minden a régi.

2012. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bocsi de miert nem akar mashogy vedekezni? nem bizik benned, vagy mi van?
2012. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"bocsi de miert nem akar mashogy vedekezni? nem bizik benned, vagy mi van?"


Állítása szerint a gyógyszerben nem bízik. Egyrészt, hogy talán nem is használ, másrészt hogy elfelejtem bevenni és akkor "baj" lesz. Nagyon fél, hogy teherbe ejt.

2012. jan. 5. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:

Pontosan miért fél annyira a teherbeejtésedtől?

Beszéltetek már erről?

Mert oké, nem biztos, hogy időben jönne a gyerek most, de van egy érzésem, hogy túlságosan görcsösen fél...

Nem tudom, remélem megoldódik!

23N

2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

23 éves leszek idén, ő 28. Van mindkettőnknek munkája. Igaz, albérletben lakunk, saját lakás nincs, de van némi megtakarításunk. Ha véletlen jönne a gyerek, meg tudnánk oldani, ő mégis úgy fél, mintha mondjuk 16 évesek lennénk... Sok volt osztálytársam már apa/anya, mindnél csak becsúszott, érdekes, meg tudták oldani...

Beszéltem már erről vele. Lényeg, hogy még korainak tartja, nincs rá anyagi alapunk. Én sem akarok még anya lenni!

Pár hete nagyon beteg voltam, az erős antibiotikumok miatt hányingerem volt, rosszul voltam a szagoktól, addig nem hagyott békén, míg nem csináltam terhességi tesztet...

2012. jan. 7. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!