Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Normális az én...

Miért van ez? Normális az én koromba, vagy ez már szerintetek is túlzás?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Imádom a nagy romantikázós filmeket mint bármelyik velem egykorú lány. De ha már arról van szó, hogy ezt anyukámmal vagy a nővéremmel nézzem meg, zavarba jövök és inkább kimegyek wc-re, vagy iszok valamit a lényeg hogy ne legyek ott. Sokszor már NEM direkt csinálom, de egyszerűen képtelen vagyok úgy filmet nézni hogy ők is ott vannak!! Sőt mostmár egy kis csóktól is zavarba jövök, pedig nem vagyok az a típus aki könnyen zavarba esik. Sőt az is előfordult már, hogy inkább lekapcsoltam a filmet azzal a címmel hogy "meguntam" csak azért hogy ne kelljen velük megnéznem. Szerintetek ez normális ebben a korban? Mert anyumék azzal fárasztanak h nem vagyok normális (persze viccből).
2012. jan. 6. 22:37
 1/8 A kérdező kommentje:
most is épp egy olyan filmet néz anyukám ami tele van ilyen jelenetekken, és már alig birom..... :(
2012. jan. 6. 22:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :)
2012. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, most vagy abban a korban, hogy ezek a dolgok "magánügyek" és nem a családra, sokkal inkább kortársakra, barátokra tartoznak.

Természetes, idővel könnyebb lesz:)

2012. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most a Made in Hungáriát néztem, amiben van pár intim jelenet, sokszor romantikus. Még a film felénél sem tartottam, amikor a testvérem kérdezte, mit csinálok a gépen. Én elõtte gyorsan bezártam a filmet, najd megnyitottam egy másik oldalt, közben eldöntöttem, hogy inkább majd befejezem holnap. Nem tudom miért csináltam, automatikus volt... :D Én sem szeretek ilyen filmeket a családommal nézni, inkább egyedül. 15/L
2012. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utoslónak: dettó. ugyanezt csinálom én is
2012. jan. 6. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én is ilyen voltam, nálam is kb. ennyi idősen kezdődött.
2012. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
mekkora probléma!!! egyébként nem, nem nromális, fordulj orvoshoz. ehh.
2012. jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!

Ezt szerintem szinte minden tini átéli, én is eléggé kínosan feszengtem mikor szüleimmel néztem valami filmet és volt benne egy-két erotikusabbra sikerült jelenet.

2012. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!