Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valaki...

Szerintetek lehet valaki olyan rossz ember, hogy mondhatjuk róla, hogy az Ördögtől "való"?

Figyelt kérdés

Anyum egy aljas, hazug, tolvaj, csaló, manipulatív, gonosz ember. Mindenre adok példát is.

Rengeteg tartozása van. S olyankor ő bújkál, nem megy az utcára, persze engem meg az emberek leállítanak, hogy mikor viszi már anyám a pénzt. Sűl le a képemről a bőr...

Lopott már, sokmindenkitől, sokmindent. Apróságokat. De lopott. Engem is meglopott már pénzzel, sőt, jóformán nem is engem, hanem az unokáját, a gyerekemet, felvette a postán az első gyerekpénzt, s nem mondta meg! Úgy szégyellem magam, hogy a gyereke vagyok!!!

Hazudik!!! Felhívta sógornőmet(párom nővérét), és kétszer is kért tőle pénzt(s nem keveset...) S nem tudtam erről semmit! Párom se... Olyat hazudott sógornőmet, hogy apámat meglőtték az erdőben, s szükségünk van pénzre, mert kórházban van... Erről persze szó sincs... Hxlye naiv kis sógornőm meg küldött neki pénzt, holott nem is ismeri... Előtte is ég a bőr a képemről... De tudja, hogy nem tudtam semmiről...

Manipulál, s úgy ahogy egykor bátyámat ellenem fordította, engem is próbál a gyerekem ellen. S apumat ellenem. Apum már nagyon csúnyán beszél velem, rólam...

Mindenkinek hazudik mindenfélét, s ha nem adnak neki kölcsön pénzt akkor még neki áll feljebb...

Egyszerűen... én életemben ilyen gonosz embert még nem láttam. Persze tetteti a szépet, s szerinte én semmiről semmit nem tudok, de mindent kiderítettem, de nem merem megmondani neki, mert kipakol a házból... Egyenlőre most itt lakok a babámmal, párom kell kapjon munkát és lakást, akkor mehetünk csak innen... Feszült vagyok, ideges, úgy érzem felrobbanok!!!

Nem forralok bosszút, csak... nagyon kivagyok borulva...

Ez az asszony az Ördög ügyvédje.

21L


2012. jan. 13. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem mondható. minden gonoszság mögött megvan az ok sajnos. nem az ördög. pl az én örökbefogadóm nagyon szemét volt, mindenkivel, és lám az ő gyerekkorában szarul bántak vele, és ő ezt töltötte ki másokon....
2012. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!