Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy idegesít a bátyám. Mit...

Úgy idegesít a bátyám. Mit csináljak vele? -_-'

Figyelt kérdés

Annyira utálom a bátyámat, hogy azt kívánok bárcsak elmenne itthonról. Nem elég ,hogy otthon is tűrnöm kell a pofáját,de ráadásul az osztálytársam és k*baszott idegesítő. Állandóan kioszt neki sose jó az amit én csinálok. Mindig belém köt hogy pl.: az iskolában is nem csinálsz semmit , és olyan halkan beszélsz mint egy egér, tiszta gáz vagy. Holott pont fordítva van mert ég a pofám miatta. Bemegy az iskolába, leül a padba és nem csinál semmit egészen addig amíg haza nem megyünk. Ott ül az órákon,nem ír hanem facebookozik vagy zenét hallgat. Néha rászólnak a tanárok és ilyenkor én is kellemetlenül érzem magam. Múltkor nyelvtan volt az utolsó óra és nem csináltunk semmit mert lezárt a tanár meg javítottak a többiek, de tiszta nagy káosz volt, mindenki elment a helyéről hangzavar volt a bátyám meg fogta magát és kiment a teremből, de észre vette a tanár. Ott fogtam a fejem, hogy lehet valaki ennyire égő?! állandóan lejárat -_- Aztán volt olyan ,hogy itt mesél az anyukámnak, hogy úgy ülök az órákon mint egy k*csög támasztom a fejemet és meg se szólalok. Oké , tényleg halk szavú vagyok, de ezt mondjuk pont ő mondja, fiú létére olyan halk mint egy mókus. De én persze nem mondom el ezeket a dolgokat az anyukámnak,hogy facebookozik,zenét hallgat meg elmegy órákról. Nem mondtam neki de az informatika tanár megkérdezte tőlem hogy van e valami betegsége hogy ilyen csendes. És vannak barátnőim az osztályban ( ő néha beszél 1-2 gyerekkel -__- aztán még én nem csinálok semmit) és ők is mondták hogy tök halk. Amikor haza érünk persze darálja a szavakat, és az osztálytársainkba is bele köt(nekem mondja), hogy ugye milyen gáz xy? Ilyenkor annyit mondok, hogy igen az,de legbelül azt gondolom hogy te se vagy több b*meg. Mindenkit leszól,tiszta egoista. Már nagyon az agyamra megy. Itthon is mindenkit idegesít a hülyeségeivel, csak zabál meg számítógépezik. Állandóan dagadt g*cizik engem, a nagyobbik bátyámat meg lecsontvázozza, az anyukámmal is néha úgy beszél, hogy te jampi pedig hálás lehetne neki mert mindig segít neki a tanulásban( pontosabban mindent az anyukám csinál meg neki). De ő egy telhetetlen önző disznó. Már az is idegesít ha ránézek, ha beszélgetek anyukámmal és oda jön akkor én inkább elmegyek csak mondaná a szokásos hülyeségeit. És már próbáltam azt hogy nem figyelek rá , de akkor is hallom , hogy magyaráz , ilyenkor nem válaszolok neki és úgy csinálok mint aki meg se hallja, de nem nagyon hat , mert utána újra rákezdi. Ha meg ,,beszélnék vele" és az itt leírtakat elmondanám akkor elkezdené,hogy de csúnya vagy. Meg nem tudom miért ha ezeket elmondanám neki sajnálnám. És nem fogom fel hogy miért pedig nekem az lenne a legjobb ha eltűnne,húzzon el kirándulni 2hétig ne is lássam -_-

Szerintetek mit csináljak vele?


/ bocs a kis regényért de elég ideges vagyok /


2012. jan. 13. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy bánnék vele ahogy ő velem, összeszedném minden negatív tulajdonságát és mondogatnám, mert szerintem nem sokan közlik ezeket vele, ezért nem is tudja milyen rossz érzés. Tudasd vele. Persze ez nem megoldás, de mást meg úgysem tudsz tenni.
2012. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire vársz? Mondd már el otthon, hogy milyen? Falazol neki, aztán meg itt sírod el a bánatodat? Na nemár!!!
2012. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

akkor meg sajnálom... nem tudom miért :( >_<

de hát akkor legyen, erőt veszek magamon és megmondom neki a magamét.... :|

2012. jan. 14. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Így elsőre azt mondanám, hogy féltékeny rád.


De ez nem mentség semmire, szerintem rövid időn belül jól meg fogják verni, vagy meghúzzák valamelyik tárgyból.

Mást nem tudsz tenni, mint hogy kerülöd, bezárod a szobaajtódat, vagy szerzel neki barátnőt.

2012. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

óó már meg is bukott. -.- Azt hiszem 2-3 tantárgyból. Megérdemelte,de az anyukámat továbbra is sajnálom,hogy itt segít neki a tanulásban az meg b*szik rá.

Én is már azt várom,hogy legyen barátnője,de azt leshetem. Neki maximum akkor lesz csaja ha gazdag lesz. Meg aztán kinek kéne egy ilyen önző dög?!

2012. jan. 15. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Te ugyan úgy csúfolsz másokat, idehívod a leszbikus barátnődet, és neki mondod,hogy szólogasson be nekem, és ott nevettek,hogy hú de vicces mint két óvodás.

Egy iskolába jártunk 1 hónapig aztán én azt mondtam,hogy elmegyek abból az iskolából,hogy ne kelljen vele egy osztályba járnom erre meg kitalálta,hogy ő is eljön onnét és oda jön ahová én....megbeszéltük,hogy nem törődünk egymással és erre meg tessék.

Úgy ülsz az iskolában mint egy kocsmában, lány létedre....és nem én kezdtem el mesélni,hanem anya kérdezte tőlem,hogy hogy viselkedsz és megemlítettem neki ezt is, de nem csak ezt mondtam én mondtam jót is rólad.....az ,hogy én facebookozok meg ,hogy nem tanulok csak az én dolgom, de ha kérdezik tőled nyugodtan mond el, hogy mit csinálok.

Te 3 emberrel beszélgetsz összesen, és itt meg úgy állítod be mintha te lennl az osztály központja, én több emberrel beszéltem már az egész osztályból mint te és azt se felejcsd el,hogy neked egy osztálytársad is ott van akivel 8 évig együtt jártál és ismeritek egymást,így nekem is könyebben menne.....és te vagy az aki gátol engem a beilleszkedésben mert tudom,hogy össze vissza kibeszélsz, mondod a hülyeségeid közben semmit sem tudsz, nem tudom miattad önmagamat adni.

Meg hogy mindenkit csúfolok itthon is....a csontácozást te kezdted, te disznónak hívsz engem már több éve , ugyan úgy kibeszéled az osztálytársakat mint én és itt meg beállítod,hogy te vagy a sértett akit sajnálni kell ,a váléasz írok eddig csak a te verzidóat ismerték tessék most itt van az enyém is, te sem vagy különb, én elismerem hogy van és volt amit rosszul csináltam de én nem írogatok ki kérdéseket, hogy miért vagy ilyen.....főleg nem úgy hogy magamat beállítom tökéletesnek.

Meg hogy te hogy sajnálod anyát hogy én mhogy viselkedek vele...te aki sosem segítesz neki lány létedre, egy poharat nem mostál el, mikor kórházba volt egyedül te nem hívtad fel,........és tessék te vagy a jó ember, legalább észrevennéd magadat, de még azt sem......

2012. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És most elég szánalmas,hogy itt kel írogatni de most már csak ide írok hogyha már rólam van szó.....

Veled nem lehet rendesen beszélni csak az igen és a nem válaszokat ismered, meg a válladat rángatod.....

2012. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Most így, hogy hallottuk a fiú verzióját is, így tényleg azt lehet mondani, hogy nem csak Ő a hibás.

Persze ezt nem lehet tudni, lehet valaki nagyon jó kedvében volt, és bátyádnak adta ki magát.

Beszéljétek meg, de elég gyerekek lehettek még..

2012. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én 17 leszek ő 15 éves.

De nem lehet vele beszélni mert megsérőtdik , és csak "hagyjál már" meg ilyeneket mond...itt hátha ír is valamit.

2012. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na hogy alakultak a dolgok? 😂😂
2019. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!