Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen az apja hogy...

Másnak is ilyen az apja hogy mindenbe beleköt?

Figyelt kérdés

ímert az enyém igen és mindig azt hiszi hogy neki van igaza.Már nagyon utálom az ilyen helyzetet.


Írhattok megjegyzést is róla.

Írjatok:+kórt Köszönöm


2012. jan. 14. 06:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Én 13/L vagyok
2012. jan. 14. 06:41
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert az enyém mindig azt hiszi hogy megtámagyuk amikor csak megjegyzést mondunk neki.Már egyre töbször szólok be neki.
2012. jan. 14. 06:46
 3/6 A kérdező kommentje:
És mindig azt mongya amikor mongyuk hogy SIMPSON hogy jaj annyira utálom ezt a h*lye SIMPSONT.Nem mintha a ő kis tenisze jobb lenne.
2012. jan. 14. 06:53
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Jo a helyesirasod... :)))
2012. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 17 éves lány vagyok és mostohaapám folyton belémköt, anyámat forditja ellenem... úhgyhogy szerintem te még jól jártál-.-'
2012. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én szüleim elváltak, de amikor ennyi idős voltam, az én apám is heccelt, cukkolt, amikor találkoztam vele. Nem tudom, hogy mire volt ez jó neki. Most, hogy felnőttem (26 éves vagyok), már jó a kapcsolatunk, tiszteletben tartja a véleményemet, nem idegesít direkt.

De akkor nagyon érdekes volt. Olyan, mintha az apák valahogy nem tudnák hova tenni az éppen felnövekvő lányukat. Nem azt mondom, hogy nem szeretett, de picit fitogtatta, hogy ő a felnőtt. Pont olyankor, amikor az ember szeretne már egy kicsit felnőtt lenni (persze, még nem az).

Például elvitt valahova a kocsijával, én olyankor tökjól éreztem magam, mert jól vezetett, közben mesélt, olyan apás volt minden. Egyszer csak közúti ellenőrzés volt, leintett minket egy rendőr. Apám szólt, hogy maradjak nyugodtan, nem kell kiszállnom, bár én már csatoltam volna ki magam, hogy kiszállok én is. Oké, kiszállt, elintézte, hazamentünk. Otthon anyunak kezdte mesélni, hogy volt egy ellenőrzés, mindent rendben találtak, de én csak ültem a kocsiban BEGYUFÁZVA (azaz besz@rva). Aztán kezdték mondani nekem, hogy ettől nem kell megijedni, ne legyek már ennyire félős, stb. Mint egy sz@ros gyereknek. Hiába mondtam nekik, hogy én pont, hogy ki akartam szállni, apám mondta, hogy maradjak, és most nem tudom, hogy miért mondja másképp, anyám persze apámnak hitt.

Aztán 14 évesen a buszon ő vette meg nekem a jegyet, és direkt gyerekjegyet kért, amikor a sofőr is mosolygott, hogy olyan nincs, csak diákjegy. Én meg ott álltam mögötte szépen elkészítve, csinosan, a lehető legnőiesebben, amit csak ki tudtam magamból hozni, mert mentünk valahova, és persze leforrázva. Ezekre a mai napig emlékszem, pedig nem most volt már. Valószínűleg nehéz volt neki elfogadni, hogy felnövekvőben vagyok. De szerencsére úgy kb 20-21 éves koromtól már elfogadja, teljesen pozitívra változott. Még 18 évesen is voltak próbálkozásai (anyádnak feltétlenül be kell számolnod -fiúügy, stb), de mostmár a kis apró titkaimat is megtartja (szintén férfiakról). Lehet, hogy ő is öregszik, és nincs kedve már kötözködni :-)) Azért aranyos, más apukát én nem tudnék elképzelni magamnak.


26/L

2012. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!