Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki aki volt ilyen helyzetb...

Valaki aki volt ilyen helyzetben, tudna tanacsot adni? Parom elozo kapcsolata es a kozos kisfiuk. Bovebben lent.

Figyelt kérdés
1,5 eve elunk egyutt parommal,kisfiat (8 eves) nagyon ritkan latja,tavolsag es egyeb okok miatt,telefonon naponta beszelnek,en meg nem talalkoztam vele.Az anyuka kozolte a kisfiuval,hogy az apja azert nincs veluk,mert egy masik novel -velem- el egyutt (persze meg csak nem is ismertuk egymast,amig ott lakott)a gyerek 4 napig nem beszelt parommal.Most terveztunk egy kozos latogatast a gyerek szulinapjara,de ezek utan nem tudom jo otlet e,hogy en is megyek,vagy megis mit csinaljunk?Az anyuka folyamatosan ellenunk forditja a gyereket,fog ez kesobb jo iranyba valtozni?Normalis valaszokat,legyszi!
2012. jan. 16. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
szerintem teljesen mindegy hogy mész e vagy sem,ha a gyerek látja hogy a pároddal boldogok vagytok akkor ő is megbékél veled.maximum azért ne menj ha várható hogy az anyuka hisztizni fog,nem enged be vagy ilyesmi
2012. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy ha előre várhatóan cirkusz lesz, akkor azt pont a kisfiú születésnapjára kellene időzítenetek.
2012. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, születésnapra akkor menj, ha meg lettél híva,mert ha nem vagy szívesen látott vendég akkor úgyis csak elrontanád az ünnepet. Kegyetlenül hangzik, mert az is. Majd valamikor találkozhattok, de te ne erőltess semmit. Esetleg férjed megemlíthetné, hogy mit szólnának, ha te is vele mennél, de szerintem, ha az ex elutasító, akkor hagyd, ne akarj közeledni.
2012. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem frappáns megoldás lenne, ha ti tartanátok szülinapi zsúrt (akár otthon, akár vendéglátó helyen), és ott a volt neje is csak vendég lenne.

Akinek illik viselkedni.


Első találkozásnál csak a gyerek legyen ott, a volt neje ne, ha megoldható.


Ilyen nőszemélynél is vezethet eredményre, ha őszintén és egyenesen az arcába mondod, hogy ne csinálja ezt a saját gyerekével. Akkor se lesznek együtt, ha te nem vagy képben, nem miattad váltak el, ha te mész, jön más.

De a gyerek nem hül.ye, csak kicsi, és ha észreveszi, hogy az anyja mérgezi a levegőt, akkor visszaüt.


8 éves, meg fogja érteni, hogy nem vette el senki az apukáját, sok szeretettel látja őt bármikor, ahogy te is. CSAK az anyjától vált el.


Arra figyeljetek, hogy akkor se szapuljátok előtte az anyját, ha nagyon nehéz megállni! Így megtanulja, hogy másképp is lehet, nem csak egymásra fújva...

2012. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! #3,nem lesz zsurja a gyereknek,csak parom direkt erre a napra idozitette a latogatast es megkert,menjek vele,szeretne ha megismerkednenk a fiaval.
2012. jan. 16. 19:50
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 sajnos nem megoldhato,hogy mi szervezzunk zsurt,kulfoldon elunk,a kisfiu az orszag masik vegeben el,igy nem tudnank leszervezni semmit ott,meg persze az anyuka nem is engedi el az apjaval.
2012. jan. 16. 19:55
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nyolc éves akkor olyan NINCS hogy nem adja az apának oda a gyereket!
2012. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 mint irtam,nagyon ritkan talalkoznak,utoljara mikor parom meglatogatta egyszeruen nem engedte el vele sehova.Amugy nem ertem,a no par hete kedvesen felhivta paromat,hogy ide adja a gyereket iskolai szunetekre,de eloszor meg akar ismerni engem.Miutan mondtam,hogy felolem rendben,azota ilyen ellenseges.
2012. jan. 16. 20:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben biztos nem mennék, még ha nagyon meg is akarnék ismerkedni a gyerekkel. Kegyetlenül hangzik, de ott neked helyed nincs, és gondolom egy féltékeny, ideges nővel való esetleges veszekedésre sincs szükséged, pláne a gyerek előtt.

Amíg az ex ilyen ellenséges, én feleslegesen nem erőltetnék semmit.

2012. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz 5 let lenne elmenned a szülinapra. Én nem mennék!!Tudom mit bezsélek,páromnak 3 gyereke volt már amikor megismerkedtünk. Beszéld meg a pároddal hogy ugyis rég látta a kisfiát,szentelje most a szülinapján az összes figyelmet,csak neki,és találkozzatok egy megfelelőbb időpontban,lehetőleg minél távolabb az anyjátol,mondjuk vigyétek el majd állatkertbe vagy mittudomén.
2012. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!