Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a apukám visszamegy a régi...

Ha a apukám visszamegy a régi munkahelyére, akkor hogy vegyem rá hogy ne menjen el messze és ne heagyjon itt?

Figyelt kérdés
mindig csak azért sírok hogy ne hagyjon itt.én nem akarom.de őn meg olyan hogy félreértelmez mindent meg ilyenek.lécci segítsetek.minidg mást mond.:(:(
2012. jan. 17. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Beszéld meg orbánviktorral.

Ha találna a településeteken munkát amit tisztességesen béreznek gondolom maradna. Senki nem jókedvében ingázik akár napi órákat.

2012. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amúgy tisztességes hely,csak volt hogy tartoztak neki meg ilyenek.de én nem akarom hogy elmenjen!!!:( még csak az kéne!azt szeretném hogy a régi helyére visszamenjen,de maradjon is ott.mit csináljak?köszi a választ.várom a továbbiakat.de hogy érted hogy beszéljem meg orbán viktorral?amúgy 14/l.
2012. jan. 17. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
há' ne ríjjá gyereköm,jáccá mög tanújjá,oszt gyó lössz mindön !
2012. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos meg kell értened, hogy apukád érted is utazik el, hogy biztosítson neked mindent.Légy kitartó!
2012. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban az ember örül, ha egyáltalán van munkája.Nem lehet válogatni.Apukád nem jókedvében megy messzire.Biztosan neki is jobb lenne otthon, veletek.14 évesen inkább neked is segíteni kéne.Azzal, hogy megnyugtatod, nem lesz semmi gond, míg nincs otthon.Nyugodtan elmehet, itthon minden rendben lesz.
2012. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy a legeslegjobb hely ami itt van,de az is lehet jó.nekem nem kell hogy milliomosok legyünk.csak az hogy ne hagyjon itt.
2012. jan. 17. 20:45
 7/9 A kérdező kommentje:
örülök hogy van egy normális apukám:)nem akarom hogy elmenjen.lécci ne mondjátok hogy makacs vagyok,de na.
2012. jan. 17. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos jó hely az, ahol tartoztak neki?

Sok mindenről nem biztos, hogy tudsz. Lehet nincs a település munkahelyén bejelentve, vagy nem fizetik ki, kihasználják, ingyen túlóráztatják, nem felel meg az ambícióinak, konfliktusa van a kollégákkal....

Tanuld meg, sajnos ILYEN VILÁGOT ÉLÜNK. Én is szívesen dolgoznék a szomszédban, de sajnos valamiből meg kell élni. Neked meg ahelyett, hogy nyígsz és lelkiismeret furdalást keltesz apádban meg kéne értened, hogy érted tesz, vállalja a plusz időt és fáradalmat, hogy talán többet tudjon neked adni (pl diploma) Nem olcsó...

2012. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na de hát végülis milyen messze megy apád?Milyen gyakran fog hazajárni? Te teljesen egyedül maradsz? Azt nem hiszem.
2012. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!