Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az utóbbi...

Lehetséges, hogy az utóbbi évben, az eljegyzés óta, szinte mindenki eltűnt mellőlem és nem én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Mióta összeöttem a párommal, azóta alakult ki ez a helyzet. Elkezdtem komolyabb életet élni, eljegyeztük egymást, nyáron lesz az esküvőnk. Komoly, elég megterhelő, felelősségteljes munkám lett. Elkeztem elhanyagolni a haverokat, mert egyre több emberről kezdtem úgy érezni, hogy nem hozzám, hozzánk való. Náluk még mindig a szinte napi rendszerességű bulizás, piálás a fontos, semmi céljuk, komoly munkájuk nincs. Mind a szüleikkel laknak, alkalmi munkákból vagy szüleik pénzéből finanszírozzák a bulizásukat, italukat, cigijüket, sőt, néha drogokat is.

Elkezdett elegem lenni ebből, és nem kerestem a társaságukat, aztán nagyon hamar ők se keresték az enyémet. Az eljegyzésünkhöz nem gratulált senki, sőt volt, akia fejemhez vágta, hogy hülye vagyok, hogy ilyen fiatalon férjhez megyek( 24 leszek nyáron, mikor lesz az esküvő)


Valahogy mégis úgy érzem sokszor, hogy valami nincs rendben velem, hogy így eltűnt mellőlem ennyi ember, akiket 10 éve barátaimnak gondoltam.

Persze barátnők megmaradtak, 5-6 lány, akikkel nagyon jól kijövök, csak ez a bulizós társaság kopott le.

Szerintetek jól tettem, hogy kiváltam ebből a társaságbl? Vagy tényleg túl beképzelt lettem, és ezért alakult így? Már tényleg nem tudom, de kicsit zavar a dolog, hogy ennyi év után már a szülinapomon se köszöntöttek fel, csak mert nem mentem velük kocsmázni pár hónapig. Mi a véleményetek?


2012. jan. 19. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen tetted. Ha van 5-6 barátnõd, akkor mit akarsz még?Biztosan irigység is van a dologban, vagy egyszerûen elfelejtkeznek rólad.Ennél nagyobb gondod soha ne legyen!
2012. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24 évesen már a gyermekem 1 éves volt. Mellőlem is elkoptak, de nem zavar. Azóta nekik is van már családjuk és nekik sem a buli az első. Ez az élet rendje.
2012. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem mindig a buli lesz, el se tudom képzelni, hogy megkomolyodnak. Igazából, nem az az életmód hiányzik, sőt, én sose voltam az a nagy piálós, bulizós ember. Csak na, gyerekkorunk óta haverok voltunk, egy banda, rosszul esik, hogy ennyire leszarják a fejemet, csak mert más életem lett. Soha meg nem kérdezik, hogy mivan velem, hogy vagyok, vagyunk, milyen a munka, semmit. Lehet nem kéne érdekeljen, de sajnos túl érzékeny vagyok, és nem tudok arra a gondolni, hogy nem az én hibám, hogy ennyire nem érdeklem őket.
2012. jan. 19. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy egy másik életszakaszba léptél, emiatt aki még az előzőben van, azzal átmenetileg nem annyira értitek meg egymást.

De sajnos az is tény, hogy elég lenézően írtál róluk, csak a negatívumokat emelted ki, mintha az, hogy amúgy esetleg ők minden bulizás ellenére nyilván jó emberek (évekig elég jók voltak ugye), nem is számítana.


Szerintem kettőn áll a vásár. Én is már lehorgonyoztam a párom mellett, de attól még nem írnék olyat a bulizós barátnőmről, hogy "nem hozzám való". Ugyanúgy találkozom vele, mert szeretem, mert a barátnőm, csak éppen nélkülem megy péntek este bulizni, velem meg szombat délután eljön teázni. Ha akarja az ember, meg lehet oldani.

2012. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!