Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális szülői viselkedés ez?

Normális szülői viselkedés ez?

Figyelt kérdés

A Történetem előzményei (már ismerhetitek)

Apám az oka mindennek.Úgy bánik velem mint egy utolsó kutyával.Hamarosan példák is lesznek.Én kiskorom óta beilleszkedési zavarral küzdök.Már az óvodában elkezdődött,mindig csak beültem egy sarokba és ott sírdogáltam,dührohamaim ott kezdődtek már.Anyám szeretett már akkor.Most a 3.iskolámba járok,7.-es vagyok.Az 1.iskolámból 4.-ben jöttem el.Apai ágon lévő nagymamám ekkor megutált,és azóta utál is.2006.augusztus 20-án ott voltam a tüzijátékon,azóta pánikbeteg vagyok és dührohamaim vannak.Járok pszichológushoz azóta,de eddig nem segített mert ebben a témában nem én vagyok a hibás,igaz a redvás apám ezt gondolja.Különben egész jól tanulok,de ettől még megvetnek azok,akiket ismerek.Egy barátom sincs,mert egyszerűen iszonyatos problémáim vannak.Sajnos az iskolából egyedül se vagyok képes hazajönni,az apám hoz haza kocsival,de én már teljesen kész vagyok idegileg.Nagyapám meghalt,a másik öregek otthonában van,velük nem tudom megbeszélni a problémáimat.Nagymamám 64 éves,élettársa egy utálatos ember,őt is,engem is,anyámat is utálja.Ez az anyai nagymamám.Az apai ágon mindenki elmebeteg és az a közös bennük,hogy teljes szívükkel utálnak engem.Apám szerintem állandóan fenyegeti anyámat,mert ő ilyen.Engem is folyamatosan üt-ver,ezért én már teljesen ki vagyok készülve.Nem tudok már rendesen tanulni sem,mert egyszerűen ki vagyok készülve.A Rossz jegyektől is rettegek.Apám folyamatosan ordít velem,ver,vicsorog,olyanokat mond,hogy...erről majd még lent.Keresztszüleim és az ő fiaik (unokatestvéreim) szintén utálnak engem,mert az apám és a nagyanyám ellenem fordította őket,meg amúgy is utálnak.Anyám teljesen ki van készülve. hideg lépcsőházba kizárt engem papucs nélkül fél órára és úgy beszélt velem mint egy utolsó kutyával.Tépett rúgott ahol ért és fél óra után visszaráncigált levágott a földre és utána 2 perc múlva elkezdett nyalizni nekem,ahogy szokott,de vérben forgó szemeket mereszt rám vicsorít egy idegbeteg állat.....

--------

---------

Naszóval:most már járunk pszichológushoz mind a 3-an.A pszichológus szerint hülye vagyok,azt monta,hogy legszivesebbben felpofozna

a szüleim azt mondják,hogy egy gyereket teljesen normális pofon vágni,a pszichológus szerint is (az is hülye,egy retaldált nő)Nap,mint nap veszekedés van amiatt,amiért a szüleimnek NINCS E-MAIL CÍMÜK!!!! és Fb-n sincsenek fönt,a gépet nem is tudják kezelni,stb....


2012. jan. 21. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ütnek, vernek a szüleid és azért vitatkozol velük, mert nincsenek fent az FB-n. Hát valami tényleg nem stimmel nálad.
2012. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Jaj jaj jaj. Valahogy nem áll össze ez a dolog, de úgy látszik nem csak nekem. Mindenesetre az biztos hogy ez egyáltalán nem normális.
2012. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Húha...
2012. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Az nem normális, hogy ütnek. De azt nem értem, hogy miért probléma, hogy nincs email címük és nincsenek fönt facebookon. Írd le kicsit érthetőbben.
2012. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
menj el család segitőbe és mond meg hogy vegyenek állami gondozásba mert nem akarsz a szüleiddel élni
2012. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Ez kamu, de még annak is szar.


Egy pszichológus sem mond olyat a páciensnek, hogy hülye, és legszívesebben felpofozná.


Vagy unalmadban kamuzol, vagy te is örökölted apádtól az elmebetegséget.

2012. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te figyi,nem akarlak megsérteni,de nem lehet h veled van a baj(mivel mindenki utál+nincsenek barátaid) és nem pedig a családoddal? Meg am leírtad h mit csinál veled a családod,arról viszont nem írtál h te mit csinálsz otthon.
2012. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretnek téged mint te szereted őket!!" retvás apám" az iskolából kocsival hord haza, engem nem hordtak soha,kocsival se oda se vissza. haver te vagy a hibás!!!!!!!
2012. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szóval összefoglalva gyerekkorod óta dührohamaid vannak, ez a harmadik iskolád, szerinted mindenki utál és akkor még az a kérdés hogy a szüleid a hibásak?

Nézz már egy kicsit magadba.

2012. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!