Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim bajban vannak anyagila...

Szüleim bajban vannak anyagilag, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szüleim távol élnek tőlem egy kis faluban, ahol semmi lehetőségük nincs munkát találni, ráadásul már nem is fiatalok. Segélyekből, közmunkából élnek, de alig tudják eltartani magukat, ráadásul ott van a 13 éves öcsém és a 20 éves húgom (iskolába járnak). Szeretnék rajtuk segíteni, de mivel jelen pillanatban én is munkanélküli vagyok, pénzügyileg nem tudok rajtuk segíteni. És amúgy sem ez lenne a megoldás, hanem, ha lenne munkájuk. De hogyan? Hova vesznek fel 50 év fölött embereket? És egy kis faluban, a világ végén, mi esélyük lehetne?
2012. jan. 29. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Te innen semmit sem tudsz tenni,mivel segitségre szorulsz te is.Talán annyit tudna segiteni a testvéred,hogy valami állást talál a suli mellett (ha talál)Sajnos ilyen világot szakitottak ránk,hogy emberek az éhezés határait surolják.A legszomorúbb az,hogy az nélkülözik aki szívesen dolgozna,csak nincs hol.
2012. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
Ha nem tudnak elhelyezkedni, esetleg csinálhatnának otthon eladásra dolgokat. Mit tudom én, lehetne esetleg sütiket sütni, vagy játékokat gyártani, vagy dísztárgyakat, bármit, amiből lehet pénzt csinálni és amit el tudnak készíteni. Te pedig az internet segítségével szerezhetnél nekik megrendelőket.
2012. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahogy kijutsz külföldre és küldöd a pénzt.
2012. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt érdemes lenne megpróbálni:

[link]

Tegnapelőtt bejött a munkahelyemre egy bácsi 50-60 év közötti, 8 általánossal meg egy targonca vezetőivel- ezt csak viszonyításként mondom. és kérte h írjunk ide egy önéletrajzot, 20 perc alatt kitöltöttük (de kb 3 perc alatt is lehet). Még aznap felhívták, 2 napra rá be is hívták valahova. És ez is egy kis isten hátamögötti falu.

2012. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!