Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom megkeresni a...

Hogy tudom megkeresni a rokonomat ezekkel az rendelkezésre álló adatokkal?

Figyelt kérdés
Szeretném megkeresni nagymamám egyik unokatestvérét. Tudom, hogy hol született. A pontos születési dátumot nem ismerem, de 1950-ben vagy néhány évvel később született. Az is megvan, hogy elvileg Székesfehérvárott él. Tudom a szülei nevét, azt is tudom, hol vannak eltemetve. Testvére sajnos nincs. Minden bizonnyal férjnél van, és talán gyermekei is vannak. De ennél több információval már nem rendelkezek róla. Tettem egy kísérletet, hátha iWiW-en megtalálom, de sajnos nincs fent ott sem. Hagyjam a fenébe az egészet, mert reménytelen; vagy pedig létezik megoldás? Nyilvánvalóan nem fogok elutazni Fehérvárra, az ország másik felébe, hogy bekopogjak minden ház ajtaján: téged hívnak-e Szűcs Eszternek. Aki tud nekem segíteni, vagy csak néhány használható ötletet, tippet adni, azt előre is hálásan megköszönöm. Hülyülők kíméljenek!

2012. jan. 30. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj egy levelet a Központi Népesség Nyilvántartónak. Írd le az összes létező adatot,amit tudsz,jó lenne ha a pontos születési dátumát meg tudnád valakitől,ha más nem a születési helye szerinti anyakönyvvezetőtől.

Szóval a levélben megírod, hogy te ki vagy, és miért keresed őt. Ha megtalálják, írnak neki egy levelet,hogy te keresed és járuljon hozzá, hogy kiadják neked az elérhetőségét.

Majd kapsz egy levelet,vagy nem találták, vagy nem járult hozzá, vagy megkapod a címét!

Hosszú folyamat,de szerintem megéri, én már találtam így meg rokonomat!

2012. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha be tudod azonosítani, hogy hol született, akkor menj be a település templomának hivatalába, az anyakönyvben ott vannak az adatai, azzal pedig a népesség-nyilvántartóba.
2012. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!