Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnéd ha barátod...

Hogy viselnéd ha barátod családja mindig ott lenne nálatok?

Figyelt kérdés
igaz a barátom lakása, (külön lakik) de naponta többszöt jönnek hozzá, csak úgy
2012. febr. 1. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem tartom ezt normálisnak... Beszélnék a párommal, hogy beszéljen a családjával, és jöjjenek max hetente 1-2 alkalommal, és akkor is előre megbeszélt időben.
2012. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Rosszul viselném, még akkor is, ha jóban vagyok a párom szüleivel.

De hogy érted, az egész család beállít, vagy csak pl. a tesó felugrik valamiért, aztán később pedig az apja, stb.?

2012. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát biztosan nehezen viselném el... :S
2012. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Mivel eléggé szeretem a barátom családját, engem nem zavarna.
2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát,mi 18-an lakunk együtt,pedig már férjnél vagyok.Jól viselem,megszoktam szeretem:)
2012. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy mennyi ideig maradnak?Szerintem nem egészséges.És mi van a ti életetekkel?Ülj le ,beszélj a pároddal de csak finoman.(Én is érzékeny vagyok a családomra igaz ők nem jönnek ilyen sűrűn.)És mond meg őszintén ,hogy érzel.Téged zavar stb stb...Sok sikert!
2012. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Mivel az ő lakása, ezért az ő dolga.Mit zavar ez téged?
2012. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kutyát kölcsönbe és mikor jönnek, vidd le sétálni. Félóránként hívd fel a pasidat, hogy ott vannak e még a szülei. És addig haza se menj :) A 3-dik ilyen alkalom után csak észreveszik magukat. Nem?
2012. febr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én miért vagyok lepontozva?Tényleg nagyon sok generáció él nálunk együtt:) és tényleg nagyon szeretek így élni.
2012. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!