Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél a jövőben kiköltözni...

Szeretnél a jövőben kiköltözni külföldre? Ha igen, hová?

Figyelt kérdés
Nekem minden vágyam visszajutni Ausztráliába, akkora baromság volt hazajönni..most nagyon nehéz, és kevés rá az esély
2012. febr. 1. 20:09
1 2
 1/19 Antimod ***** válasza:
74%
Nem szeretnék kiköltözni, csak ha nagyon muszáj - tartósan nem találnék munkát pl. Akkor is csak a nyugati határ mellé mennék, hogy ha lehet, még itthon lakhassak legalább.
2012. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Igen, 2013 nyarától Londonba.

Aztán 2016 nyarától New Yorkba vagy LA-be.

Habár LA-ben már van kapcsolatom a jövőmet tekintve, de inkább New Yorkba mennék...


Aztán 2016 után itthon meg vennék egy nyaralót a Balatonon a nyarakra.

2012. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Én is így vagyok vele!Hazajöttem FR._ból és most visszamennék,de már nem egyedül akarok visszamenni
2012. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mindenképpen. Ausztriával is beérném, vagy Németország, egy skandináv ország esetleg. Diplomázás után akarok menni. Egyébként nem csak a pénz miatt. Nem akarok ilyen országban élni és megöregedni, ahol ennyi irigy, rosszindulatú ember van, és mindenki a másik magánéletével foglalkozik.
2012. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Valamelyik nap viccből mondtam anyumnak, hogy Magyarországtól legtávolabb eső pontra akarok költözni, de csak viccből. Amúgy Ausztria, Németország, Franciaország, Oroszország, de leginkább az Egyesült Államokba költöznék.
2012. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
igen, mi is tervezzük párommal, ausztria lenne a legjobb, ami még azért közel is van
2012. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Egyelőre nem tervezem. Mondjuk ha lenne kivel, akkor valószínűleg változna a szándékom.
2012. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
74%

Én majd ha már lesz elég félretett pénzem, kiköltözöm Lvivbe a rokonokhoz. Rossz itt, Magyarországon, tágabb családi kör nélkül, szinte teljes-egyedül.

De ha addigra már eurázsiai unió lesz, akkor a kanadai rokonokhoz megyek.

Ha meg egyik sem jönne össze, van még közelebbi család Párizsban és Svájcban.

2012. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Én USA-ban élek már több,mint egy éve, de én meg sokszor haza vágyódom, én azt tanácsolom mindenkinek, hogy csak akkor menjen külföldre, ha van egy olyan szakmája, amivel azzal el tud helyezkedni. Nekem tanulnom kell valami jó szakmát, amivel végre nem babysitter leszek. Az otthoniaknak nagyon hiányzom és ők is nekem, viszont azt mondják mind, hogy rettenetes a helyzet otthon és akármennyire is szeretnek ne menjek haza a nyomorba, úgyhogy maradok. Tervezem, hogy Amerikán belül elköltözünk a párommal Los Angelesbe, mert most a keleti régióban élünk, de még nem tudom mi lesz belőle, meglátjuk.
2012. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
nekem is ha lenne valakim akkor tervezgetnék igazán... amúgy Ausztria, Németo., Anglia, Oroszország...
2012. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!