Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gondolja azért fogok...

Azt gondolja azért fogok találni munkát mert 1 hónapig szakít velem? Nem értem ezt a jót tét lelket? Azt gondolja gátol engem? Más lehet a dologba?

Figyelt kérdés
Nem találok munkát már egy ideje a barátnőm azt gondolja hogy ő gátol ebbe engem és elég sokat veszekedtünk ez miatt.Most kitalálta azt hogy 1 hónapig ne beszéljünk és szedjen össze magam..tényleg hatásos lehet vagy csak ez valami ürügy?ő azt gondolja hogy ő engem gátol a munka keresésben...nem értem ezt a felfogást..
2012. febr. 3. 23:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Az igekötőt tévesztetted csak el. Nem felfogás, hanem kifogás.
2012. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

ma 23:15


na jó de mire kifogás?szerinted mire lehet kifogás?

2012. febr. 3. 23:16
 3/23 anonim ***** válasza:

Volna abban logika, hogy ő gátol Téged a munkakeresésben (pl. sok időt töltötök együtt vagy valami)?


Mert ha nem, akkor tényleg inkább kifogásnak tűnik... Én el sem tudom képzelni, hogy ha szeretek valakit, akkor azt mondjam neki, hogy egy hónap szünet. (Főleg, amikor olyan helyzetben van, ami azért megviseli az embert - lásd munkát keresel). A kapcsolatotok rendben van?

2012. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ma 23:20


Sok időt együtt???Nem!!Semmi ilyenről nincs szó!Éppen ez az hogy van olyan hogy 1 hétig nem látjuk egymást...

2012. febr. 3. 23:24
 5/23 A kérdező kommentje:
amúgy minden rendben van..a munka miatt vannak viták.
2012. febr. 3. 23:25
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kifogás... szakítani akar, csak nem mer eléd állni és a nevén nevezni. Ezért jön ilyen kifogásokkal. Gondolkozz el, hogy néha egy hétig se találkoztok... biztos vagy te abban a húdejól működő kapcsolatban?
2012. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... válaszod alapján (sajnos) egyet kell ,hogy értsek a 23:30-as válaszadóval. Nekem úgy tűnik, hogy a barátnőd már inkább kifelé van a kapcsolatból. Persze, ennyi infóból nehéz megítélni, így benne van a pakliban, hogy tévedek/ tévedünk, de azért gondold át ezt is.
2012. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ő azt mondja hogy jobb lesz nekem így mert legalább össze tudom magamat szedni és hogy bízzak benne.hogy mi az igazság?nem tudom sajnos...
2012. febr. 3. 23:38
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kezdi már unni, hogy egy lúzer a pasija, inkább szeretne más felé kacsintgatni.
2012. febr. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én csináltam már ilyet. Az ex-pasim iszonyat sz.ar helyen dolgozott, alig láttam, éhbérért. Sokat vitáztunk, mondtam, hogy nekem ez nem jó: alig látom, és anyagilag sem jutunk egyről a kettőre (önálló életkezdés). Semmit nem tett azért, hogy jobb állást találjon.

Közöltem vele, hogy tartunk egy hónap szünetet, azalatt ha látom, hogy legalább megpróbálja, akkor oké. Én akkor úgy éreztem magam, hogy a pasim egy lúzer, ha minden így marad, akkor nem akarom azt a kapcsolatot.

Lehet, hogy a bnőd is így érzi.

2012. febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!