Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggel engem a telon a "szundi...

Reggel engem a telon a "szundi"-funkció, ami többször ébreszt, üzemmódban ébredek. A párom megtiltotta. Vélemény?

Figyelt kérdés

nekem nagyon nehezemre esik, ébresztő megszólalásával rögtön kipattanni az ágyból, ezért 10 percenkét állítom az ébresztőt, tehát 3 szor ébreszt a telom és halkan és egyből kinyomom, tehát nem hosszasan zeng.

A párom kiborult, hogy nem vagyok rá tekintettel, ő még olyankor aludna, meg sorolhatnám.

és kötelez arra, hogy egyszer ébresszen a telom és utána keljek fel.

most bárki, aki nehezen ébred minden reggel, kipattanna az ágyból a párja kedvéért?


vagy úgy kérdezem: változtatna bárki az ébredési szokásain a párja kedvéért ha az igen nehezére esik, tehát nem holmi könnyen megtehető dolog a részéről?


2012. febr. 4. 08:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Minden csak akarat kérdése, plusz itt hogy mennyire figyeltek egymásra. Tedd az ebrésztőt oda ahol nem éred el és fel kell keljél hogy kikapcsold, aztán meg ne feküdj vissza, ha párodnak ez sem tetszik akkor ő sincs tekintettel rád és nem melletted a helye. Plusz még azért ne tiltogasson senki a másiknak semmit, milyen kapcsolat az ahol tiltanak.
2012. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet,ő kipattan és szundizok,akkor is ha ő még alszik. Még sosem mondta, hogy ez zavarja,de ha MEGKÉRNE, akkor megpróbálnék változtatni rajta,de ha kötelezne bármire is,akkor mehet amerre lát!Mi az hogy kötelez rá?katonaságban éltek vagy egy harmonikus párkapcsolatban?
2012. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Igen,mert ez nem normális.A másik aludna,te meg megszólaltatod a telót mire visszaaludna végre.


Bár mi egyszerre kelünk,de párom is régen igy ébredt ahogy te.Nekem nagyon zavaró,hogy bár 6:30kor elég ébredni,ő 6:10től ébreszti magát,ezzel elvesz tőlem is 20 percet.

Nehezen,de megszokta hogy 6:25kor pittyeg a teló,és 6:30kor kimászunk együtt az ágyból.De ehhez kellett hogy egszer falhoz vágjam mérgemben a hülye telefonját a korai ébresztő miatt.

2012. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
*én szundizok
2012. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor csodálkozom mindig, mit látnak az emberek annyira jónak a kapcsolatokban.
2012. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

Én is "szundizok" és őt nem zavarja.

Van erre egy idézet:

Ha arra születtem volna, hogy kipattanjak az ágyból, kenyérpiritóban aludnék. xDD

2012. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy 8-57 mondta: egyből kidobni a szemetet, SZAKÍTANI, nem érti meg, hogy te mit akarsz?


Jézussssssom.

2012. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%

Tegyük fel a másik fél szemszögéből a kérdést:

A barátnőm 6-ra jár dolgozni,én 8ra.Ő 4:30kor ébred először,utána 4:40,és 4:50,és engem felébreszt folyamatosan,pedig alhatnék még.Mire beérek dolgozni,hulla fáradt vagyok,nem tudok koncentrálni a tárgyalásokon,miattam vesztett a cég milliókat,igy hamarosan ki fognak rúgni.De ha nem tudom kialudni magam,nem tudok koncentrálni.A barátnőm nem érti meg,hisz ő egyszerű összeszerelő egy gyártósoron,nincs felelőssége.Aztán még ha hazaér,azon is zsörtölődik,miért nem segitek a házimunkában,hanem zsörtölődök a nap miatt.

De majd meglátjuk mit fog szólni ha az ő minimálbéréből kell fenntartani egy nagy családi házat.

Szerintetek nagy kérés hogy ne ébresszen fel hajnalok hajnalán?

2012. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Tudnék én is tovább aludni, de inkább úgy vagyok vele, hogy ne zavarjam a páromat, inkább egyből felkelek, ha megszólal az ébresztő!

Ez így normális, mert szeretem őt!

De mivel ő is szeret, nem hánytorgatná fel, hogy ha esetleg mégis úgy ébrednék, hogy előtte többször kinyomom a szundit!


Kompromisszumok az együttéléshez tartoznak!

2012. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Normális ember tekintettel van a másikra. Biztos kiborulnék, ha a társam háromszor is felébresztene azért, mert ő képtelen felkelni.
2012. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!