Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokatlan az, hogy ha apukámtó...

Szokatlan az, hogy ha apukámtól kérek pénzt megkérdezi mindig, hogy mire kell? Felnőtt vagyok, de még diák.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha tőle kérded, akkor rá is tartozik, hogy mire kell.
2008. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tőle kéred- bocsi
2008. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normalis, hogy tudni szeretne. Bar attol is fugg, hogy mennyire reszletesen, es hogy egyebkent milyen a kapcsolatotok.
2008. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony így normális. Örülj neki, hogy felnőtt létedre még ad pénzt.
2008. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
azt is mondhatná mennj el dolgozni. nem akarja hogy szord a pénzét es okos dolgokra költds, gondolom öt sem veti fel a pénz ha meg igen akkor meg azért mert tud sporolni is.
2008. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már családom van, de ha apukámtól kapunk pénzt, mindig megmondom, neki, mire is költöm. Persze nem fillérre számolunk el, csak mondjuk: a gyereknek vettem ruhákat, vagy hitelt törlesztettem, ilyenek.
2008. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok olyan nagy,de mégis igaz,hogy ha apukád adja a pénzt,akkor amit te abból a pénzből veszel,az részben az övé is lesz.szóval ha mondjuk cigarettára költöd,akkor ha megkérdezi hogymire költötted,akkormeg kell mondanod hogy cigarettára.Úgyhogy ne hazudj,hátha kijátszod,és akkor csezheted,mert nem fog adni pénzt.Gina
2008. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!