Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem 5 napja nem beszél...

Férjem 5 napja nem beszél velem, mert megsértődött, hogy néha piszkáltam amiért vett egy (nekünk) drága telefont, és egyik nap összetörte a pár napos készüléket?

Figyelt kérdés
Pedig semmit nem veszekedtünk aznap. Én próbáltam békülni de ő nem akar. Egyébként engem meg az zavar, hogy nem törődik velünk, hazajön a munkából, eszik meg tv-t néz, a gyerekkel nem is játszik, velem nem foglalkozik. Lassan elköltözök, ez jár a fejemben. Én itthon vagyok a gyerekkel, persze bennem is van hiba, de miért én vagyok a hibás, mikor Ő törte el a telefont és már nem ez volt az első, hogy összetörte a holmijainkat. (ha összeadnám már lassan 70 Ft-ot tett már így el láb alól. ) Ja, és mindig azt mondja, hogy spóroljunk!
2012. febr. 6. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Üljetek le és beszéljétek meg felnőttek módjára. Most nagyon nehéz idők járnak, nehezek ahhoz, hogy ilyen semmiség miatt összevesszetek.
2012. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez olyan gyerekes viselkedés!
2012. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha 5 napja nem beszél veled, van ott nagyobb gond is, mint az összetörött telefon.

Te is írod, hogy mik zavarnak, valszeg őt is zavarják más dolgok is.

Beszéljétek át az egész kapcsolatotokat!

2012. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom ,hogy más is van a dologban, de nem hiszem hogy tudok vele beszélni, mivel már próbáltam 2X békülni és amúgy sem beszél a bajairól soha. Inkább elköltöznék az talán észhez téríti. Azt hiszem nem értékel már minket, elvette az eszét a munka vagy nem tudom mi.Ő tudja.
2012. febr. 6. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne viccelj már, házasok vagytok és még gyereketek is van. Tényleg csak ennyit jelent ez nektek? Szerintem ott kezdődik a gond, hogy nem tudjátok azt értékelni amitek van, majd fogjátok, ha már késő lesz. Nőjetek fel, akárhány évesek is vagytok, ez a viselkedés nem felnőttekhez illő, és főleg nem házasokhoz. A leírtak alapján nem hiszem el, hogy olyan nagy gond lehet, ha nem vagytok képesek komolyan beszélni egymással akkor minek vállaltatok gyereket és minek házasodtatok össze (hiába magánügy)? Térjetek észhez és vegyétek tudomásul, hogy nem csak a ti életetekért feleltek, hanem van egy gyerek is akinek ugyanannyi joga van az élethez mint nektek, de egyenlőre még rátok szorul. A válás és az elköltözés csak a legutolsó fázisban kellene, hogy előjöjjön, sajnos mára ez már nem így van, a legkisebb probléma felmerülésénél már válnak is az emberek. Ezt nem csak futószövegként írtam, tényleg vegyétek komolyan egymást és főleg a gyereket, akárhogy is álltok most.
2012. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Férjed egy idegbeteg. Sürgősen kérj szaksegítséget.
2012. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy túl sokat piszkáltad, és besokallt!

Van ilyen!

Lehet, hogy ez a telefonos volt az utolsó csepp a pohárban.

2012. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%
Nálunk hasonló a probléma, kb 1 hete nem beszélünk, a gyerekekkel nem foglalkozik... Hogy miért házasodtunk össze és miért vannak gyerekek? ez egy hülye kérdés, nyílván az elején az ember nem ilyen, mi 13 éve vagyunk házasok, voltak hasonló időszakok a kapcsolatunkban, túléltük, de nem vagyok abban biztos hogy lenne erőm újra ezt végig csinálni. Jelenleg 3 gyerekkel vagyok otthon, férjem dolgozik, de minden héten kifejti, hogy ez az ő háza ez az ő pénze, az lesz amit ő mond. stb. elegem van már ebből. Valentin nap , születésnap névnap ... soha nem köszönt fel. Ha a hugommal beszélgetek , akkor mi van látom, jól elvagytok.. megjegyzések vannak. az meg se forduljon a fejembe hogy én elmenjek egyszer szórakozni vele és ő addig vigyázna a gyerekekre. Hát mit képzelek én...Erősen gondolkodom, hogy elhagyjam, de nem tudom, ez egy nehéz lépés és szerintem igazából ezt ő sem akarja, de én elfáradtam. Rohadt nehéz, segítsetek !
2014. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem egyszerű :(

Sokszor a férfiak akkor értékelik a másikat, amikor már késő. Nálunk szerencsére nem így van.

Mindenképp vmi drasztikus lépés kéne, amivel felrázod a férjed! Én valszeg elköltöznék egy időre, h térjen észhez.

2014. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!