Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a keresztapám (egyik...

Ha a keresztapám (egyik szülőm testvére) nem foglalkozik velem csak implicit módon, azaz a szülőmön keresztül érdeklődik utánam néha, de semmi köszöntés, vagy egyéb megkeresés nem jön irányából, ugyanakkor jóban vagyok vele, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mire jó a keresztapaság, ha ilyen hideg a kapcsolata velem?

Szükségem lenne a társaságára.


2012. febr. 6. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a keresztapámat évek óta nem láttam, nem is keressük egymást, pedig amúgy nagyon jópofa emberke. Ez van. Már eszembe se szokott jutni.
2012. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy lépett le kulfoldre végleg, hogy nem tartotta fontosnak, hoyg szoljon nekem vagy a hozzatartozoimnak, vagy barkinek a vilagon... Most mit mondjak? :(
2012. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én évente 1x látom családi ónnep alkalmából más rokonaimnál. Megkérdezem mit dolgozik, megkérdezi mit tanulok valami jelentéktelen dologról eldumálunk, mert sem a hely sem az idő nem megfelelő más beszélgetésekhez.
2012. febr. 6. 23:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem én ezt.. Minek vállalja el akkor az ember ezt a "tisztséget"? ...
2012. febr. 6. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az!!!!
2012. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy már kicsi, hogy állatkertbe stb. vigyen. keresztszülőség általában kimerül az szülinapban, karácsonyban. Ilyen ember, és kész. Ha másmilyen lenne, akkor keresztszülőség nélkül is többet foglalkozna veled. Viszont érdeklődik. Nem hiszem, hogy azért hiányzik, mert keresztapa, ha nem az lenne, csak "sima" nagybácsi, akkor is hiányozna. Talán hívd meg egyszer egy sörre.
2012. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha mindezt neki mondanád el?
2012. febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!