Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon...

Gondolkodtatok már azon milyen lenne az életetek, ha nem ismerkedtek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mivel eddig csak egy párom volt, aki ma már az exem, azt mondom: szebb életem lenne, mint amilyen volt az utóbbi időszakban.
2012. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
ha az elso parommal nem ismerkedem meg valoszinu sokkal jobb lett volna az eletem, nem vesztegettem volna ra majdnem 7 evet. a mosatni parom viszont csak pozitiv valtozast hozott az eletembe.
2012. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Rossz. A nehézségeink ellenére kitartunk egymás mellett, nem tudnék nélküle élni.
2012. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem eddig 2 barátom volt. Mindegyik mára már az exem. Régen úgy gondoltam, hogy az első nélkül jobb lett volna az életem (3 hónapos kapcsolat, kicsit gyerekes csúnya fiú volt,ma már nem vészes:)) Aztán a második után is azt gondoltam, hogy nélküle is jobb lett volna (1 évig voltunk együtt, megcsalt, sokan nem szerették, voltak hülye gyerekes dolgai,). Most már úgy gondolom jó volt mindegyikkel, bár egyikükkel sem éreztem magam igazán jól és szerintem szerelmes se voltam (úgy érzem ők se). Ettől függetlenül rosszabb lenne az életem nélkülük. Most azon stresszelnék hogy még nem volt senkim és az ezzel járó dolgok stb. Sokat tanultam tőlük magamról is, és egyébként is:) A megcsalós tapasztalatokról nem is beszélve :S De ettől függetlenül ma már nem bánom egyiket se:) De nagyon várom a következőt aki jobb lesz náluk (remélem:))
2012. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Hogyne. Valószínűleg egy jól menő vállalatnál dolgoznék közgazdászként. Ehelyett egyedül nyomorgok a kislányommal.... nem adtam fel, pusztán kitolódott az egész kb, 10 évvel, "sebaj"...
2012. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

szeretem a páromat, sok élményről tudásról maradtam volna le, ha Ő nincs.

sok helyen voltunk kirándulni, külföldi városnézések, ő tanított meg vezetni, miatta kezdtem el főzni.


egyik volt barátomat sem bántam meg úgymond, mert mindegyik hozzátett valamit az életemhez. még a negatív dolgokból is tanultam.

aki pedig sokáig van egy rossz kapcsolatban, soha ne a másikat okolja.

2012. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
egészen más lenne az életem, másik országban lennék, és egyáltalán nem bánom h így alakult. Élvezem a jelenlegi életem és örülök h van nekem. Remélem sose bánom meg.
2012. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos sokszor eszembe jut, olyankor nosztalgiázok..
2012. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Rossz lenne nagyon, hisz rengeteg mindenben támogatjuk egymást, anyagilag, érzelmileg, satöbbi, és így nem vesztünk még el a Nagy Világban.
2012. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

A kapcsolatunk 14 hónapja alatt sok nehézség ért, így biztosan rosszabb lett volna, ha Ő nincs. Már az első pillanattól úgy érzem, hogy összetartozunk, szóval elég nehéz elképzelni nélküle...

23N

2012. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!