Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elfelejtettem egy közeli...

Ha elfelejtettem egy közeli rokonom (nem együtt élünk) születésnapját, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hívjam fel holnap, kérjek bocsánatot tőle, vagy pedig amint tudunk találkozni(legkésőbb hétvége) élőben adjak neki ajándékot és elég akkor felköszönteni?

én 22éves vagyok, ő 42..szóval nem gyerekekről van szó..csak ő már nagyon sokat segített nekem, és én erre sem vagyok képes, hogy egy dátumot megjegyezzek:(


2012. febr. 8. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ha felköszöntöd utólag, amint lehet, biztosan megbocsájtja.
2012. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk, megtörténik az ilyen. Én is folyton keverem a dátumokat.


Nyugodtan köszöntsd fel utólag, és ha olyan a kapcsolatotok hogy belefér, mond meg neki, hogy azért ment ki a fejedből, mert te minden nap örülsz annak, hogy ismered.

2012. febr. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ami késik, nem múlik !
2012. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Reggel beszéltem vele, nem haragudott:)
2012. febr. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!