Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem beszél...

Van itt olyan aki nem beszél a szüleivel és megszakította velük a kapcsolatot? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
igen, én nem beszélek az anyukámmal azért mert ö nem keresi a társaságomat nála laktunk az 1 éves kisfiammal pár honapig aztán vmi kis vita miatt szó szerint kidobott a fiammal az utcára a tél közepén ast sem várta meg h albit keresek még a vita napján elkellet költöznünk:§
2012. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem beszélek vele már több mint 4 éve.

Anyámmal gyerekkorom óta rossz volt a kapcsolatom, majd mikor én voltam 12 éves belement az okkult tudományokba (jóslás, mágia, gyógyítások) amivel tönkretett engem és a körülötte lévő embereket.

Mai napig nem vallja be, hogy amit csinál rossz, nekem meg 4 éve teljesen elegem lett belőle. Nem tetszik az életszemlélete, az, hogy másokkal milyen lenéző, mindenkit úgy kezel mint egy gyereket ( még a férjét is ). Már a közelségét sem bírjuk férjemmel, mamámmal elviselni.


23/N

2012. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Semmiféle kapcsolatom nincs velük. Tudom, hogy élnek, de a traumafeldolgozás során úgy kellett meggyászolnom őket, mintha halottak lennének, és számomra már halottak. A többi nem publikus.
2012. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a szülőanyjával, miután kedves anyósom lelökött a lépcsőn, hogy elvetéljek. "csak" a lábam tört el.
2012. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ma 13:38


jééézus

ez most komoly???

2012. febr. 10. 13:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én.

Majdnem az öngyilkosságba hajszolt az anyám az érzelmi zsarolásával.

Úgy éreztem, nem bírom ki, hogy mindent rám olvasott, elszedte minden pénzem, terrorizált, leégetett a rokonok előtt, szidott, mocskolt, leku.rvázott.

Tönkretett, 2 év volt, mire talpra álltam.

Apámmal születésem óta nem beszélünk.

Úgyhogy nekem jóformán nincsenek szüleim.

Nagyon fájt eddig, mostanában kezd ez a fájdalom oldódni.

Most már tudok róla beszélni, és rágondolni is, anélkül, hogy elkapna a sírógörcs.

2012. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

anyám tönkretett, azt mondja azzal hogy megszülettem tönkre tettem az életét, amig tudta elszedte az összes pénzem, nem foglalkozott velem, nem főzött, nem takarított, nem érdekelte hogy nem járok iskolába, nem érdekelte semmi, a hugom még mindig wc papírt használt betét helyett, mert nem képes még azt se venni. Ez meg még durva dolgokat művelt amig el nem költöztem 16évesen. Apámmal 3éve nem beszélek, elváltak, ő vert, elette a kajánkat amit mi magunk csináltunk. (5tesóm van)

20L

2012. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vagyis 4éve nem beszélek apámmal és az ő szüleivel sem, azok is se**fej emberek.
2012. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Alkoholista "anya", csajozós, családot elhagyó "apa". miután apám lelépett, anyám éjjel nappal idegenekkel szexelt és ivott otthon, egy szép napon jött a végrehajtó, anyám nem engedte be, utána pedig szépen összepakolt, hogy ő elmegy az ország másik végébe, ha akarok menjek. természetesen nem mentem, inkább 15 évesen önálló lettem, suliba jártam, mellette dolgoztam, kivettem egy szobát, és éltem tovább az életem szülők nélkül. egyikre sincs szükségem, soha többet nem akarom látni egyiket sem, azt se tudom élnek vagy halnak. de nem is érdekel.
2012. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az igen..vannak itt sztorik rendesen..
2012. febr. 10. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!