Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik magányosak? Nem csak szó szerint magányosságra gondolok, hanem olyanra amikor valakinek van párja mégis magányos, van itt ilyen nő vagy férfi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én. Nagyon sokáig vártam (nem is igazán a nagy ő-re, inkább hogy legyen már valakim, hogy ne legyek magányos), aztán amikor összeismerkedtünk és elkezdtünk járni, rájöttem hogy ez nem ér semmit..már nem vagyunk együtt.. nekem nem túl "jó" a családom, soha nem voltak idilli családi eggyüttlétek..lehet hogy ez áll a dolog háta mögött..
2009. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én. (nő)

Férjnél vagyok, de nagyon egyedül érzem magam, jelenleg a szó fizikai értelmében is.

2009. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is magányosnak érzem magam. pl. most a párom gépel, így elkeseredésemben én is nekiálltam, hátha így jobb lesz:)
2009. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én!:( 26/L

Pedig van Párom de nem igazán foglalkozik velem!:(

Mondjuk Én gyerekként is állandóan magányosnak éreztem magam!Egyetlen egy barátnöm volt életemben de annak is vége már több mint 10 éve!Szóval csak Én vagyok meg a Két fiacskám akiket imádok!Meg néha néha a Párom!:( Mikor olyanja van!

2009. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én is magányos férjes asszony vagyok :(


22/l

2009. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Aminenit csak nők magányosak egy kapcsolatban?

Hé pasik vegyétek már észre,hogy gyöngédségre törődésre van szükségünk ugyan úgy mint nektek.És amíg mi nők ki tudjuk mutatni addig nektek sem esne nehezetekre!Csak az a baj,hogy a pasiknak így jó.Mert lusták hogy bármiféle érzelmet mutassanak.Szerintük elég annyi,hogy mindent megtesznek,hogy a családjuk ne szenvedjen semmiben hiányt.És úgy vannak vele,hogy ha nem mutatják ki az érzéseiket a párjuk felé az nem baj hisz a párjuk akkor is szereti!Ez így nagyon nem jó!KELL A TÖRŐDÉS ÉS A KÉNYEZTETÉS!Nő társaim ti hogy vagytok ezzel?:)

2009. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
44%
utolsonak: vagy pedig egy kis észre a nők részéről. nagyon önző dolog elvárni hogy mindig foglalkozzanak veled ha te semmit sem teszel érte..
2009. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Én egyetértek a 20:34-essel!!

A férfiak azt hiszik, csak addig kell velünk foglalkozni, míg "újak" vagyunk!

Pedig a nő olyan, mint a virág - ha nem törődnek vele, elhervad hamar...!

2009. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Igen nagyon magányos vagyok ,pedig férjnél vagyok már 10 éve a férjem sosem szeretett igazán neki a pénz a fontos semmi más.Szüleimen kívül (akik már sajnos nem élnek) a két imádnivaló gyerkőcöm szeret, tőlük kapok erőt.
2009. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 20:43-as.Igen is én kimutatom a páromnak,hogy szeretem és rajtam kívül még sok nő.Átölelem,hozzábújok,puszit adok neki.Mondom,hogy szeretem.Ő csak akkor ölel át ha én odabújok hozzá és még olyankor is van,hogy a kezét nekem kell a derekamra rakni.Úgyhogy ne írj olyanokat,hogy mi semmit nem csinálunk és azért ilyenek a pasik.
2009. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!