Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnátok/összejönnéte...

Összeházasodnátok/összejönnétek egy katonával?

Figyelt kérdés
Mondjuk engem még csak az "összejövés" érint. Pár hete az unokahúgom bemutatott egy srácnak aki katona. Őszintén szólva oda vagyok az egyenruhájáért (tudom gáz, de ez van) de úgy furcsállom a viselkedését. Első találkozásunkkor láttam rajta hogy oda lett értem, de inkább szexuálisan, és elsősorban az jár a fejemben, hogy mivel egész nap férfiakkal van összezárva, lehet minden nőre ráugrana, szóval nem is biztos hogy magam miatt tetszem neki, hanem csak a "vágy" miatt...
2012. febr. 10. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

NEM. Egyáltalán nem nagy buli évek múlva gyerekekkel otthon maradni, netán örökre egyedül maradni, csak mert neki hősködnie kellett a csatamezőn.

Én amúgy sem értek egyet semmilyen háborúval, az meg pl. hogy egy magyar katona mit keres pl. Afganisztánban, tényleg felfoghatatlan...igazuk van az Afgánoknak abban, hogy semmi.

Mindegy ez az én véleményem.

Mondjuk attól is függ milyen katona, mi a beosztása, mit csinál stb.


Én az elveim és a családcentrikusságom miatt nem mennék bele. Lehet lepontozni, akkor is így gondolom...

2012. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Miből gondolod, hogy csak férfiakkal van körülvéve? Nők is csatlakozhatnak a sereghez
2012. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Én pont ma mondtam a páromnak, hogy mennyire büszke lennék rá, ha katona lenne. :) Persze emiatt nem fog bevonulni.

Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy előbb mennék hozzá egy katonához, mint egy kőműveshez. Szerintem tiszteletreméltó "szakma".

2012. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
az nem kizáró ok nálam, ha valaki katona. az igen, ha furcsállom a viselkedését! ;-)
2012. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

20.14


szerintem a kőművesség igen tiszteletreméltó szakma

2012. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Először is: nem vagyunk egyformák. Engem kifejezetten taszít az egyenruha, tehát ezért sem. Amiért végképp nem: teljesen bizonytalanná vált a katonák, tűzoltók, rendőrök, Nav-OSOK, stb. sorsa. Amit az utóbbi hónapokban tettek ellenük, az vérlázító. És még mire képes ez a kormány!
2012. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az embert nézném, nem az egyenruhás beindító pasit. Felőlem lehet katona, kőműves vagy irodista. Mindegy. Ez a munkája. Az számít, hogy milyen velem.

Persze a dolog attól azért függene, hogy kiküldik-e háborús övezetben, vagy irodában dolgozik és utána az idejét a családjával töltheti.

2012. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

ma 20:14


a köműves huzza fel a házadat te böszme..és manapság nem is akármilyeneket csinálnak ha van az embernek rá pénze..pfff idióta

2012. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos hogy a munkája miatt olyan amilyen. Én is katona vagyok és amikor hazajövök külföldről és meglátok egy nőt, egyből megőrülök. Amikor itthon vagyok akkor nem, csak a jókat megnézem. Majd megismered jobban és ha bejön akkor tudni fogod, hogy eltudod-e fogadni munkával együtt vagy nem.
2012. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

sajnos nem tudnék olyannal járni, akinek köze van gyilkossághoz, még ha közvetett módon is.

nem bírom az erőszakot, és hogy attól kelljen félnem, hátha baja esik.

akárhogy szeretném, inkább választanék helyette mást.

akár egy kőművest :D

2012. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!