Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első egyedül éjszakázás?

Figyelt kérdés
most leszek 20 és Pestre költözök egy panelházba, szal elhagyom a családi otthont és ma először fogok egyedül éjszakázni egy házba de kicsit aggódom h milyen lesz illetve nem lesz honvágyam vagy valami? nektek milyen volt az első egyedüli éjszaka?
2012. febr. 12. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 10 évesen aludtam először tök egyedül, na, akkor féltem :)) Amikor különköltöztem a szüleimtől, akkor viszont jó volt az első éjszaka is, tök büszke voltam magamra, hogy milyen felnőtt vagyok. Csak az volt fura, hogy "idegen" helyen alszom, semmi nem a megszokott helyén van.

Sztem ne aggódj, holnapra túl leszel ezen is :) Biztosan lesz honvágyad, de ezen mindenki túlesik egyszer. Meg fogod látni, sok előnye van annak, hogy egyedül élsz. A szüleid is büszkék lesznek rád, hogy milyen felnőtt a lányuk, milyen jól boldogul egyedül Pesten :) Fel a fejjel! :)

2012. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hááát...olyan izgalommal vegyes bánat...de reggel érdekesebb lesz...körülnézel, és megállapítod, hogy milyen vagány vagy, egyedül is működik az élet!


furcsa hangokat fogsz hallani...ha most ezen izgatod magad, nhéz életed lesz...ne törődj a szomszédok zajával...egyszerűen magaddal törődj...



jóccakát!

2012. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem is emlékszem - szerintem gyerek voltam még. Semmilyen.Jó.
2012. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én ma is egyedül vagyok. jól érzem magam:) egyedül is megvagyok
2012. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
fú hát én a pakolászástól,rohangálástól rendkívűl kifáradtam, tehát én lefeküdtem aludtam is, éjszaka nem keltem fel...de reggel mikor felébredtem fogalmam sem volt, hogy hol vagyok és hogy mit keresek én itt ... :)) Aztán eszembe jutott hogy ja...elköltöztem..:) Az már jó érzés volt :D
2012. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jajj dehogynem volt honvágyam.

Amikor először elkerültem otthonról napokig zokogtam, de megszoktam idővel.

2012. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mikor összeköltöztünk a párommal, első este a tök üres albiban aludtam, egyedül. :D Az ő ágyát csak másnap vitték be hozzánk, még semmi egyéb bútordarab nem érkezett meg, otthonról elhoztam a holmijaim, azok dobozokban voltak az egyik szobában, de ezt leszámítva üres volt az egész lakás.

Otthonról hozott ágyneműn feküdtem a földön. Kicsit untam magam, de nem féltem és kicsit volt ugyan honvágyam, de próbáltam nem törődni vele.

22L

2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En is olyan 10 lehettem, akkor kicsit feltem. Most 19 vagyok es mar szamtalanszor aludtam egyedul, szoval mar semmi extra. Ne aggodj ezen, elsore lehet "tul nagy lesz a csend" korulotted, de hipp hopp megszokod. :)
2012. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


En is kb. annyi idos voltam, mint te, amikor eloszor éjszakaztam egyedul az albérletben, ahol az egyetem miatt laktam. Harman béreltuk azt a lakast, és az elején altalaban mind ott voltunk, vagy legalabb ketten. Aztan elofordult, hogy nekem hétfo reggel voltak mar oraim, és vissza kellett utaznom mar vasarnap este, a tobbieknek meg elég volt hétfo délelott visszamenniuk, és olyankor egyedul voltam vasarnap. Nagyon utaltam, de nem féltem, csak unatkoztam, mert semmit sem lehetett csinalni az ures lakasban. Zenét hallgattam, mert az volt, vagy lefekudtem aludni. Mikor kaptam laptopot, akkor jobb lett, lefoglaltam magam, meg késobb fozogettem, vettem egy kisallatot és vele mar nem voltam egyedul, olvastam, tanultam stb.

Amikor eloszor aludtam egyedul, akkor az éjszaka kozepén becsengetett az egyik lakotarsam, aki mar a varosban volt, csak a baratjahoz ment eloszor, de onnan meg éjjel hazajott. Mar aludtam, o pedig nem hozott kulcsot, és csongetett. El nem tudtam képzelni, hogy ki lehet az az éjszakaban, de olyan almos voltam, hogy meg sem ijedtem.

2012. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahh én imádtam az érzést :D Saját kéró,külön a szüleimtől......nincsenek rá szavak:)
2012. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!