Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Egész hónapban erre a napra készültem. Verset írtam, rajzoltam, feldíszítettem a szobám alkalomhoz illően. Vártam a párom, hogy megérkezzen. Erre kapok tőle egy üzit, hogy ma sajnos nem tud jönni, mert az apja étterembe viszi őket Valentin napra.

Most miért kellett ezt csinálnia? Vigye el a feleségét aztán annyi, mit kell ehhez még a srácnak is asszisztálni. Belé is szerelmes vagy mi van? Nem tudunk túl gyakran találkozni, és legalább ma találkozhattunk volna, ha az öreg be nem kavar ezzel a hirtelen felindulásával.

A páromnak nem mondtam el, csak itt dühöngöm ki magam.


2012. febr. 14. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan akadtál ki.
2012. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
hát ne itt dühöngd ki magad, inkább várj még pár évet a kapcsolatkialakítással, majd ha együtt vagytok legalább 3 éve meg majd együtt laktok és helyetted a szüleivel megy el programozni akkor dühöngj, szépen kezded a kapcsolatot..."az öreg". nem nem szerelmes belé, de biztos jobban szereti a fiát,mint téged a te szüleid mert valószínű azért gondolod így mert ezt a példát láttad ...miért nem mondtad meg neki hogy programot szervezel, lehet akkor azt mondta volna az "öregnek" hogy bocs de más terveim vannak, a fiúk amúgy is nehezen válnak le a szülőkről, de hát kb 15-16 éves lehetsz így ezt nem is értheted meg ha meg több akkor el se áruld mert szégyen lenne és a pasidnál se verd ki a balhét, sok olyat tud találni aki nem lesz hisztis pi.csa egy ilyen jelentéktelen nap miatt, mert nem csak ezen a napon kell szeretni a másikat.
2012. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Valahol én is érzem, hogy nem jogos, csak kicsit muszáj hisztiznem. Annyi energiát belefektettem az egészbe, hogy minden tökéletes legyen, most meg ülhetek itt egyedül.
2012. febr. 14. 19:19
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem jogos,szerintem sem.A valentin nap nemcsak a szerelmesek napja,hanem a szeretet napja is..Vagyis ha az apukája úgy fejezi ki magát valentin napkor,hogy a családját vacsorázni viszi,akkor ez teljesen természetes és elfogadott dolog..

Talán neked is szólnod kellett volna napokkal előtte,hogy készülni fogsz Valentin napra,és szeretnéd ha együtt lennétek..

2012. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk már három éve, és ennyire nem kell oltani. Te még sose csalódtál, aki le h.p-ztál? :) Egyszerűen csalódott vagyok, és rosszul esett, hogy nem tudunk együtt lenni. Nem hiszem, hogy ezért fejemet kéne venni.
2012. febr. 14. 19:22
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Megértem hogy kiakadtál, és jogos is, de sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni, a pároddal együtt jár a családja is.

De azért finoman tudasd vele a dolgot, hátha legközelebb ki tud bújni a családi programból a kedvedért.

2012. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Végre valaki megérti. :)


Meglepetést akartam neki szerezni ma, ezért nem mondtam, hogy mi van. Vacsi meg egyebek. Most egyrészt mi a bánatot csináljak ennyi kajával, ez holnapra egyszer lehűtve meg megmelegítve már nem lesz az igazi.

Az apukája meg csak úgy hirtelen bejelentette, nem szólt előre.

2012. febr. 14. 19:26
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

szerintem mondd el neki, hogy csalódott vagy, és díszítettél és főztél és készültél, és valentin napon az ember a párjával ünnepel (már ha ünnepli a valentin napot)


miért tartanád titokban, hogy érzel? persze ne ronts rá, de ha nem közlöd, benned marad a tüske.


30N

2012. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Te nem mondod valakire, hogy kihúzta a gyufát, ha kicsit felidegesít?


Nem hiszek Istenben, se a magyarokéban, se az angolokéban. Vegyél vissza te, én nem osztottalak téged, de enyhén szórakoztatsz.

2012. febr. 14. 19:42
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem ugyanazt jelenti a kettő.
2012. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!