Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek1 lányt. Nagyon jó...

Ismerek1 lányt. Nagyon jó barátok vagyunk nagyon sokat vagyunk együtt. Most osztálytársak vagyunk és nekem mióta ismerjük egymást bejön. Ha meg mondom neki h bejön én neki nem akkor lehet soha többé nem leszünk ilyen jóba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem azt látod, hogy ő is igy érez, ne mond el. Nekem igy ment tönkre egy nagyon jó barátságom.

Ha mégis szeretnél bepróbálkozni nála, vidd el egy nagyon picit romantikusabb helyre, vagy néha-néha dicsérd, hogy milyen gyönyörű stb. Ezek után meglátod, hogyaz ő fejében is meg fog fordulni, hogy mi a helyzet..

2012. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szoktuk egymást dicsérni meg minden. de nem tudom h ő is igy érez e irántam....
2012. febr. 15. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
adott akármilyen erre utaló jeleket?
2012. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még régebben igen
2012. febr. 15. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy azokra nemigen reagáltál, azért nem jelez mostmár. Ez egész jó jel, de azért még kicsit puhatlózz, semmiképp se támadd le ezzel.
2012. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem am reagáltam csak aztán nyár vége lett és kevesebbet taliztunk :S aztán suliba meg nem tom nem akarom felhozni .max ha 2esbe vagyunk
2012. febr. 15. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenképp óvatosan jelezd, hogyha ő nem is érez semmit, legalább a barátságotok megmaradjon. Sok sikert :)
2012. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!