Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ünnepeltétek meg a...

Mivel ünnepeltétek meg a nagyobb iskolai eredményeteket?

Figyelt kérdés
Pl: államvizsga, érettségi stb..
2012. febr. 15. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érettségit azzal, hogy bejutottam az egyetemre, az államvizsgát idén szeretném megünnepelni...talán egy vacsival valahol:)
2012. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igazából semmivel, most hogy így visszagondolok rá. Volt vacsi, aztán helló...
2012. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi: a vizsgák után beültünk valahova koccintani az osztálytársakkal. Aztán este meg elmentünk bulizni. Ennyi.
2012. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ballagás után anyámék minilagzit csaptak.Nekem egy szörnyű élmény volt,ugyh azóta semmi ilyen ünneplés :)

Konkrét érettségi után elmentünk pár osztálytárssal egy hétre strandolós helyre inni.

Diplomaosztó után párommal vacsizni.

Most másoddiploma lassan,vacsi tökéletes,nem vágyom felhajtásra.

Rokonokra végképp nem.

2012. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gimiben a bizi után Mekibe mentünk.

Érettségi után családi ebéd étteremben.

Tesómnak volt már diplomaosztója, szintén éttermi ebéd volt. És sutyiban veszem majd át.

2012. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmivel. Ráadásul szégyellenem kell pl munkahelyen, mert csak hátrányom származna belőle. Túlképzett vagyok, és a munkatársaimnak böki a csőrét még az a papír is, amivel dolgozom, holott annál még sokkal nagyobb eredményeim is vannak, amiről viszont senki nem tud, pont emiatt.


Családdal sem ünnepeltünk semmit. Amúgy is külön élek a szüleimtől. Meg aztán nincs ilyesmire idejük és energiájuk, hogy ünnepeljék az én eredményeimet. Azért örülnek neki, persze, de ez az ünnepeljük meg, hogy de ügyes voltam soha nem volt nálunk jellemző.

2012. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi minden jeles ünnepet,vagy fontos eredményt étteremmel ünnepeljük:)
2012. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általános után itthon rokonokkal, akkor még unokatesók, dédi is. Gimi után is itthon kaja, akkor már csak szűkebb család.

Diploma osztó után már külön éltem, akkor Anyukáméknál volt ebéd, meg süti, csak a legjobb barátnőm volt meg a szüleim-nagyszüleim.

Amikor kézbe kaptam a diplomám (ny.vizsga miatt nem az osztókor) akkor a párommal mentünk el érte abba a városba, ahol tanultam és ott beültünk a kedvenc pizzériámba. :)

23N

2012. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Semmivel, az érettségit egy majom is megtudja csinálni és kevés az elhelyezkedéshez, ezért nem tudtam neki örülni, az államvizsga pedig még odébb van.
2012. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egymással, családi körben.


Ha végzek a mostani képzésemen, és szerződést kapok, akkor se akarok nagy dolgot, szóval vagy itthon leszek, vagy v.mi szolid helyre beülünk barátokkal.

2012. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!