Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy át nem vett levelet hogyan lehet mégis megszerezni?

Kb. 3 évvel ezelőtt egy személyes levelet nem vettem át, (nem akartam tudni az illetőről)már semmi esélyem sincs rá hogy megkapjam? Visszaküldték a feladónak?

Kérdések hasonló témában: levél

2012. febr. 18. 22:40  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, ilyenkor megy vissza a feladónak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. febr. 18. 22:41 Privát üzenet

3 éves levél? Hát elég későn gondoltad meg magad.

A feladónak visszaküldték 10 nap után, hogy nem kerested, nem vetted át, ha volt feladó a levélen (ajánlott levél volt stb.)

(Ha nincs feladó a borítékon és nincs kinek visszaküldeni a Ptk. rendelkezése szerint a Posta fél év őrzés után megsemmisítheti.)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. jan. 7. 15:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
15 éves vagyok és az anyám eltűnt és csak levelet hagyott hogy már nem bírja az apám mellett. Nem tudom hol van és hogy jól van-e. Nem tudom mit tegyek hogy el-e mondjam...
Eltűnt egy családtagom! Aki tud angolra fordítani egy levelet, tud segíteni?
Írt már valaki köszönő levelet szüleinek, melyben megköszöni a sok szeretet, figyelmet, és nevelést amit szülei adtak számára?
Ha elmúltam 18 és eltűnök egy mini levelet hagyva. Kerestethetnek országosan?
Ha holnap feladok 1 levelet vidékről, az szerdán megérkezik Pestre?
Mit jelent a pszichológiában ha valaki úgy ír levelet vagy beszél hogy közben "M" végződést tesz a gyermeke neve után?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!