Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom állandóan a gyerekeket...

A párom állandóan a gyerekeket hiányolja. Egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, mégis zavar, hogy rendszeresen mondogatja. Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ö akart elválni, és nem szereti a volt feleségét. De a gyerekeket igen, ami egyértelmü. El tudja cseszni a napomat, Mikor elejt egy megjegyzést: hiányoznak a gyerekek, mert tehetetlennek érzem magam. Pedig megértem, csak ne mondogatná mindig.
2012. febr. 20. 08:13
1 2
 1/19 fúróferkó ***** válasza:
3%
A párod rendesen van bekötve ,téged pedig "zavar",hogy néha megemlíti valaki mi a nők küldetése ezen a földön.
2012. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem szakíts vele! Egy jobb, megértőbb párt érdemel nálad.
2012. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van! :)

Köszi

2012. febr. 20. 08:37
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
hívja fel őket, telefonon, vagy hozza el őket láthatásra.
2012. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. Az minden nap megvan. Söt, tegnap is itt voltak nalunk, en fözök, mosok, takaritok, jatszok velük a parommal, az en csaladom masik orszagban el, alig latom öket, ö meg 5 km-re se lakik a gyerekektöl, gyakorlatilag minden nap lathatna öket, nem is szolok bele, de a gyerekek nemigen kivancsiak ra, szeretik, de anyasak nagyon, inkabb ott vannak az anyjuknal.
2012. febr. 20. 08:48
 6/19 Kondor Judit ***** válasza:
35%
Ha szereted a párodat akkor ez nem zavarna.Sőt támogatnád abba,hogy hogyan lehetne őket elhozni.De magadnak való vagy,meg se érdemelnéd ezt a pasit.
2012. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nekem is hianyzik a csaladom, a testverem, eselyem sincs öket latogatni, mielött ideköltöztem hozza, minden heten lattam öket, megsem mondogatom neki, mert ugysem tud mit tenni ellene, csak elszomoritanam.

Összvissz ez zavar, ezert tettem fel a kerdest.

2012. febr. 20. 08:52
 8/19 A kérdező kommentje:
6. Mindenben tamogatom, nem tudok ennel többet tenni, ezert bant a dolog!
2012. febr. 20. 08:52
 9/19 A kérdező kommentje:
Komolyan, ket mondat alapjan mar "magamnak valo" vagyok? Ah, itelkezesböl jeles. Inkabb hagyjuk is.
2012. febr. 20. 08:54
 10/19 anonim válasza:
59%
Amikor már gyereked van az teljesen más,mint egy testvér vagy bárki más.Ő a legfontosabb.Vagy kitartasz mellette így és beszélgetsz vele egy nagyot mindenről,vagy más utakon jártok majd.25/L(anya)
2012. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!