Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 éves élettársi,1 gyermekes...

5 éves élettársi,1 gyermekes párkapcsolatban fordult elő veletek, hogy csak úgy a semmiből jön egy érzés, hogy nem bízhatsz párodban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 08:59
 1/7 anonim válasza:
A semmiből soha nem jönnek csak úgy elő érzések. Mindennek van valami előzménye. Talán egy régen elfojtott dolog/rossz élmény jött elő benned a tudattalanból. Mindenképpen beszélgess vele erről.
2012. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem bízhatsz benne? Arra gyanakszol, hogy megcsal, vagy csak nem számíthatsz rá, mert inkább csak a saját dolgai érdeklik?

Azért kérdem, mert utóbbi időben nekem is ilyen gondolataim vannak, és nem túl felemelő :(.

2012. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, régebben voltak előzmények (nem megcsalás), biztos ez az oka.


Viszont most úgy tünik minden rendben, többet foglalkozik velem is, kislányunkkal is, nem maradozik ki, siet haza hozzánk, segít otthon abban amire megkérem ... stb.

Mégis tegnap éjjel valahogy nem tudtam aludni, én folyamatosan azon járt az agyam, hogy biztos átver, biztos színjáték ez .... na és én hülye, olvasom a mai horoszkópot és az enyém azt írta nem bízzak a páromban, az övé azt hogy elég kicsapongó életet él, és h kapott egy "felajánlást" és még nem tudja h döntsön.

Tudom h nem ez irányítja az életünket, csak fura volt ez az egész

2012. febr. 21. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
A megérzések sokszor igazat súgnak, csak elnyomjuk őket. Mindenesetre ne a horoszkópban higgy, hanem próbálj utánajárni.
2012. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a semmibol jon ez az erzes. akkor van okod ra hogy ne bizz benne csak lehet meg magadnak sem akarod bevallani.
2012. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok... Nekem is volt ilyen hülye-fura érzésem, hogy van még vki a képben. Már épp majdnem túltettem volna magam rajta, mikor egész más miatt beszéltem a tesójával, aki már nem tudom honnan, megemlítette, hogy abban az egyben biztos, hogy ha vmi disznóságra készül a kedves párom, akkor én azt sose fogom megtudni.

Ehhez jön még az is, hogy nem érzem épp túl jól magam a bőrömben így 3 héttel a baba születése előtt, meg egyéb téren is volt vitánk utóbbi időben sok.

Szóval meg tudlak érteni. Én már arra kezdek berendezkedni, hogy ha már tudunk mozdulni a babával, akkor inkább egyedül.

2012. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Ültem a kanapén, a pici fiam mellettem, a még kisebb a pocakomban. A párom velem szemben ült a fotelben, beszélgettünk. Egyszer felállt, ott állt felettem és mesélt valamit, amikor én megszólaltam, illetve kijött a számon az a mondat, hogy "nem bízom benned". Én csodálkoztam a legjobban, hogy miért mondtam ezt? Jól voltunk, átlagos dolgokról beszélgettünk. Ő csak rámnézett egy pillanatra, aztán beszélt tovább, mintha nem hallotta volna meg. Annyira nem volt témába vágó amit mondtam, hogy talán azt hitte, hallucinál? Pár nappal később derült ki, hogy viszonya van jóideje valakivel.
2012. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!