Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire ragaszkodtok...

Férfiak! Mennyire ragaszkodtok a párotokhoz? Mire véljem a párom viselkedését?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy veszem észre, hogy nem hiányzok neki ha sokáig nem találkozunk. Beszélünk ugyanúgy telefonon közben, valamint ha együtt vagyunk bújós és érzem, hogy szeret. De.. Engem sokkal jobban megvisel ha nem tudunk találkozni, őt közel sem annyira mint engem. Van egy lehetőségem, kimenni külföldre dolgozni, ő nagyban támogatja, hogy a nyelvtudásom is javulna és kb a 4szeresét keresném mint itthon. Nem sok idő, pár hónap, de úgy veszem észre eszébe sem jutott, hogy akkor most havi szinten egyszer fogunk találkozni.

Normális ez? Vagy csak én vagyok a hisztis, ő meg reálisan látja a dolgokat. El vagyok képedve sokszor ezen a viselkedésen. Tudom, hogy nem mindenki egyforma de azt hittem, hogy a szerelmesek jobban ragaszkodnak egymáshoz.



2012. febr. 26. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, azért remélem nem haragszol ha válaszolok:)

Szerintem kicsit túlságon a szívedre veszed, hiszen magad is írtad hogy nem sok idő, pár hónap, ráadásul a 4x-esét keresnéd az itthoni fizetésednek- akkor most hisztizzen mint egy kamasz? Ő férfi, nem fog nyavalyogni hogy "jajj, nem bírom ki". Biztosan szeret!:) Csak más, mint te.

2012. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*túlságosan
2012. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat:)

Hát igen, más mint én, ő inkább tudomásul veszi az ilyen dolgokat mintsem, hogy hisztizze rajta:S

Én jobban letargiába tudok esni egy ilyen esetnél. Sajnos.

2012. febr. 26. 13:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező.Az hogy nem nyavalyog neked,az nem azt jelenti hogy nem hiányzol neki és nem szeret téged,lehet hogyan még jobban is hiányzol neki csak nem mutatja ki és nem mondja.De szerintem a legegyszerűbb az lenne ha megkérdeznéd tőle.Én a helyedben rákérdeznék hogy te úgy érzed hogy őt ez nem is zavarná,de én meg azt mondom hogy ha nem szeretne akkor nem támogatna téged.
2012. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem és azt mondta, hogy természetesen hiányoznék neki de nem esne pánikba és nem sírná tele a kispárnáját. Persze nem így mondta, de nem lenne letargiába zuhanva mint sokszor én. Ő sokkal könnyebben elfoglalja magát, beszélgetni meg neten keresztül sokféle képpen lehet. Köszi neked is!
2012. febr. 26. 14:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is mindig kimagyarázom a párom furcsaságait, de az az igazság, hogy a szívem mélyén tudom hogy nem szerelmes belém. 3 éve őrlődök ebben a gondolatban, mindig sikerült kimagyarázni, bár ő se mindig cáfolt meg, állítása szerint szeret. De szerintem nem szerelmes belém. Sőt, tudom is hogy nem az. Csak azért megyek hozzá feleségül, mert már nem hiszek benne hogy valaha bárkivel is jobb lesz.
2012. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 - én érzem nagyon sokszor, hogy szeret

balesetem volt fél éve, nem lehetett rólam levakarni, rendszeresen körülöttem ugrált és leste a kívánságaimat


te viszont gondold át ezt az esküvős dolgot

azért ne menj hozzá, mert nem hiszel abban, hogy jobb lesz... ha esélyt sem adsz a dolognak akkor nem is lesz

2012. febr. 26. 14:19
 8/15 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező nekünk férfiaknak néha nagyon nehéz ezt kimutatni hogy érzelmesek vagyunk,én a páromat nem láttam már 1.5 hónapja és néha elbőgném magam a telefonba vagy amikor beszélünk.Nagyon rossz és neki is rossz lesz hidd el,de ha egy férfi gyengeséget mutat azt nem szeretik a nők és te sem szeretnéd,volt hogy már majdnem elbőgtem magam a telefonba én is amikor beszéltünk és most is pont most nézegettem a fényképeit és a bőgés határán vagyok,de muszáj erősnek lenni.Ha minden jól megy már csak pár hét és láthatom.


29/f

2012. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon ragaszkodom hozzá,rá sem bírok másra nézni és azt a pillanatot várom hogy átölelhessem de akkor szerintem nem fogom tudni vissza tartani az érzelmeimet..én is ragaszkodom hozzá és nagyon hiányzik és egyszer kimutattam a gyengeségemet de nem tetszett neki ezt éreztem rajta,egyszer panaszkodtam neki telefonba hogy mennyire hiányzik meg ez meg az,tudtam hogy jól esett neki de azt mondta hogy kapjam össze magam mert nincs szüksége nyavalygós férfira,ami érthető is.Na ezért nem mutatjuk ki,pedig néha jobban szenvedünk hiányotoktól mint azt ti eltudjátok képzelni és talán jobban mint ti.
2012. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nekem nem sírt még a telefonba, illetve egyszer, mikor el akartam hagyni mert nem éreztem volna hogy szeret, akkor volt egyszer mikor kimutatta

teljesen meglepődtem mert úgy sírt mint egy kisgyerek és azt próbálta elmondani, hogy attól, hogy nem fejezi ki még szeret és hogy ne hagyjam el

ilyenek

csak sajnos én a másik véglet vagyok

teljesen rosszul vagyok ha nem látom egy hétig akár..

2012. febr. 26. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!