Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom féltékeny lenne? Vagy...

Barátom féltékeny lenne? Vagy ez nem fura viselkedés tőle?

Figyelt kérdés

Ma este szokás szerint felhívott barátom. Beszélünk, beszélünk, erre felhozódik a netezés. Mondom röhögve "Ja ma még nem is kockultam, megyek majd még megnézem az

e-mailjeimet meg a facebookomat és megyek aludni"

Erre megszólal fontoskodva meg olyan fura hangsúllyal hogy "ja...aha néztem a facebook adatlapodat, láttam hogy irt neked valami srác... valami autós a profilképe, meg akartam nézni a képeit, de nem tudtam... megnéztem hova járt suliba... és irta neked hogy rég látott talizhatnátok."

Azt se tudtam miről beszél...kiderült hogy egy régi ismerősöm, akivel anno jóban voltam, persze srác:) De nem jártunk sose meg semmi.

És mondom barátomnak, hogy jaaa mostmár nekemis leesett hogy kiaz, és elkezdtem nevetni, mert mondtam neki hogy régen láttam a srácot, és kedves tőle hogy irt nekem.

Erre barátom "Igen... de persze nekem semmi közöm ahhoz hogy kivel találkozol meg semmi...csak gondoltam mondom...de ja....jó hogy irt..." És ilyen eröltetetten nevetett egyet.


Mondjuk mikor felhivott már akkor éreztem hogy feszült barátom, mert sokat mondogatta a telefonálás elején hogy "Kitaláltam, hogy mostantól figyelek, hogy mit eszek, nem akarok elhízni...tudod erről már beszéltünk multkor, hogy felszedtem pár plusz kilot. és én nem akarom hogy megunj engem vagy elhagyj amiatt mert nem vagyok jó neked"

Kérdeztem is h miért mondja... szerintem a srác irása miatt volt ilyen az elején.

Miután kitárgyaltuk a srácot hogy ki utána kicsit felszabadultabb lett a hangja.


2012. febr. 27. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Féltékeny :)
2012. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
meg mikor mondogatta ezt hogy ő nem akarja hogy elhagyjam... kérdeztem hogy "baj van, fura vagy. ilyeneket nem szoktál mondani" erre ő "ja nincs! semmi baj, csak ma kicsit fáj a pocim, én vagyok túl jól, de más baj nincs"
2012. febr. 27. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
féltékeny!hülye facebook,ismerek olyat akik 2 hétre össze vesztek ez miatt.
2012. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

és miután kitárgyaltuk a srácot mondom neki "elég fura hogy 10perce te beszélsz a srácról, holott nemis neked irt. (mosolyogva mondtam)-és mondom neki- zavar hogy irt, vagy mibaj?"

Erre elkezdett idiótán vihogni, nemis értettem mit mond... aztán kinyögte hogy "jaaa hát...kicsit, végülis nemzavar. nekem semmi közöm a barátaidhoz" és megint vihogott, olyan furán. Mint aki meghibbant :D sose szokott ilyen lenni

2012. febr. 27. 20:56
 5/13 anonim válasza:
0%
Szeritem beszéld meg egy szigolóógussal.
2012. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, féltékeny, de ez teljesen normális dolog, amíg nem lépi át a paranoiás szintet. Ez, persze, kwttőtökön múlik.
2012. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

értelek titeket.


csak azt nem értem hogyha féltékeny miért nem kérdezte rögtön a telozás elején hogy "ki az a pasid aki irt neked?" ennyi az egész.

Vagy mikor rákérdeztem van-e baja miért a hasát hozta fel miért nem mondta azt hogy "ja csak nemtudom kiaz aki irt neked, kicsit zavar"


És még hogy a nők a komplikáltak. HA A PASIK EGYSZERŰEK MIÉRT NEM KEZDTE AZZAL HOGY EZ A BAJA???

2012. febr. 27. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:

20:57


:):)


Nem féltékeny csak nem szeretné, ha a hülyét járatnád vele!

2012. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én miért járatnám vele a hülyét? nem értem
2012. febr. 27. 21:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább te csinálsz ebbõl gyerekes ügyet, õ meg eljátsza, hogy féltékeny rád!
2012. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!