Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszülővárosomból nagyon régen...

Aszülővárosomból nagyon régen elkerültem, de otthagytam valamit sőt valakit akiről nem tudok semmit. Azt a várost ő is elhagyta tudtommal. KÉRDÉSEM a következő hogyan lehet megtudni az illetőnek a tartózkodási helyét?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
iwiw,facebook....
2012. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
a jelenlegi lakhelyed szerinti illetékes önkormányzatnak írsz egy levelet, hogy xy-nal szeretnéd felvenni a kapcsolatot. Minden hivatalos adatát add meg, amit csak tudsz (anyja neve, pontos születési dátum, korábbi lakcíme) és meg is kell indokolnod, hogy miért keresed (ide elég, hogy régen barátok voltunk, de elveszítettük egymást szem elől pl.). Ha beazonosítható a KEKKH nyilvántartásában, akkor írnak neki, hogy keresed, megadják a Te elérhetőségedet és ha akarja, felveszi veled a kapcsolatot.
2012. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Osztalytarsak, regi kozos ismerosok?
2012. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 15:32


Ez így jó is lenne ahogy leírtad, de gyakorlatban nem igazán működnek a dolgok.

Ismerősöm a tesóját szerette volna megtalálni, segítséget kért a helyi Önkormányzatnál, ők nem tUdnak segíteni válasszal elküldték, majd magán személy segítsége által meg lett a település neve ahol lakik, ott is felkeresték az Önkormányzatot, hogy ki keresnek és miért, de ott is finoman elküldték őket, majd a településen érdeklődtek az emberektől, hogy merre lakik, de a helybéliek az igazi nevét nem tudták, így nem lett meg. Majd pár hónap múlva újból az Önkormányzat és ott az egyik rokon meghallotta a nevét, mert az ismerősöm már kiabált a folyóson, hogy mondják meg hol lakik.

Meghalt az anyjuk és ezért kereste volna meg.

2012. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit hagytál ott?
2012. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

második vagyok

többek között ilyen levelekre válaszolok naponta, adatszolgáltatással foglalkozom, ha megvannak a pontos adatok, akkor megvan a rendszerben is a személy. Akkor pedig nyilván működik a dolog, ha rossz adatokat adnak meg (mert még a nevét sem tudják pontosan), akkor nem lehet rá találomra kiadni senki személyes adatait természetesen. Nem véletlenül írtam le a folyamatot, de ha bemegy vagy felhívja a területileg illetékes önkormányzatot, ugyanezt fogják neki is mondani, miután jogszabály szabályozza, hogy mit és milyen formában lehet kiadni, nem kerületi rendelet.

2012. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt nekem szántad (4nek)

A saját tetvére adatai szerintem mindenki tudja. Ha hiszed ha nem egyik önkormányzat sem segített.

Nem akarom én az ottani dolgozókat bántani, de kicsit jobban oda figyelhetnének az emberekre, munkájukra.

2012. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az illető el akar tűnni a régi környezetéből, és ezt nem bűneset, fizetési mulasztás miatt teszi, akkor jogtalan őt kiadni, a tudta nélkül.
2012. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!