Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki azért nem akar gyereke...

Van aki azért nem akar gyereket, mert fél a világvégétől?

Figyelt kérdés
A kérdés, egy elméleti kérdés, hogy van-e olyan ember akiben felmerül ez, hogy 'ÁÁ most ne, várjuk meg a December 21-ét' : D Nem tartom normális dolognak én, de ez egy teljesen egyéni vélemény. Várom a véleményeket, hogy szerintetek, vagy esetleg valaki van-e/vagy tud-e ilyen helyzetről. Meg persze, jöhetnek simán azok is, hogy ki mit gondol, az ilyen gondolkozásról!?

2012. febr. 29. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Patakit, EDDA frontemberét bírom. Egyszer a világvégével jön, aztán a hitele miatt sír. Nem mindegy a hitel, ha csak 1 év van hátra?
2012. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
: D ÁÁ... Hát pont ezaz... Öngyilkos nelegyen ám, már erre az alig fél évre... Vagy annál kicsit többre : D ... Nem győzi kivárni : D:)
2012. febr. 29. 21:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az egész világvége dolgot már el is felejtettem,csak most ahogy olvastam a kérdésed jutott eszembe.Hülyeség szerintem :D ,nem hiszem,hogy bárki konkrétan ehhez igazitaná a családbővitést. Szerintem nem lesz semmi dec 21.én,az ismerősöméknél is most van baba project ;) .Bár ki tudja ... :D ?
2012. febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
: D Hát eddig is volt ilyen nagy hír, 2000-re is jósoltak már. De véglegesen pont most fuccsoltak be a Maják? ...
2012. febr. 29. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátjuk...:D De azért durva lenne ,ha valami esetleg mégis történne,mert már régen annyiszor jósolták,most senki nem hiszi és beütne a káosz... hát lenne zűrzavar...
2012. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én hiszek a Bibliában, és abban, hogy egyszer Isten véget vet minden életnek itt a földön. De mivel a Bibliában egyértelműen le van írva, hogy soha senki nem fogja tudni, hogy mikor jön el pontosan ez az idő (persze jelek vannak), így erre nem lehet alapozni. Amúgy sem félni kell a végtől, hanem felkészülni rá ;)
2012. febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm..Világvége ide vagy oda..2013 szeptember-októberben sok gyerek fog születni :D
2012. febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy oltári nagy marhaság, szerintem. Nem lesz itt semmiféle világvége! De mondjuk ha tényleg biztosra lehetne tudni hogy lesz, akkor én pont hogy minél előbb akarnék egy gyereket, hogy még megtudhassam milyen a szülés csodája:)
2012. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Azért nem akarok gyereket.

1.Mert egy bizonyos dolgok mitt kihordani se tudnám valószinű.

2 nem akarom,hogy örökölje a betegségem,és havonta sürgösségire vigyék,morfiumszármazékot tolva a vénájába,mint az anyjának(nekem).

3.Időm se lenne rá,mert másokéval foglakozom.

4.Nem igazán vagyok anya tipús.

5.férjemet kifejezzeten irritálja a gyereknek még a gondolata is.


És a világvégétől nem félek,aminek jönnie kell az jön úgyis,lehet holnap fejemre esik egy virágcserép,nem szoktam a jővőn siránkozni,meg világvégés dolgokhoz alkalmzkodni,mert jelenben élek,ameddig megadatik.

2012. febr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kicsit off.

Utána olvasgattam ha már egyre többen hadoválnak itt világvégéről a maják miatt. A vicc az egészben, hogy még a maják szerint sem világ vége lesz, csak egy új időszámítás kezdete. Úgyhogy ha már riogatnak itt az apokalipszissel és hasonlókkal, legalább lenne valami amire hivatkozhatnak. Mert ez pont nem az. :)


[link]

2012. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!