Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozó férfiak!...

Külföldön dolgozó férfiak! Milyen időközönként jártok haza a családhoz és akkor meddig tudtok maradni?

Figyelt kérdés
Van köztetek akinek a kedvese eközben egyedül maradt otthon a gyerekkel?Hogy viseli?
2012. márc. 1. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megengeded, én, mint feleség, válaszolnék. Sz@r. Nagyon :(

Csak esténként tudunk beszélni, akkor sem sokat, mert ő is hulla fáradt és én is.

Ő 12 én 14 órát dolgozom!

Háromhetente egy hétig az itthoni telepen van, 8 órában délelőtt, két nap szabija van. Ha hazajárna németből, akkor heti 5 órát még együtt tudnánk lenni, de nem tudnák eleget megtakarítani. Másfél éves a lányunk. Őérte megéri gürcölni!

Ha lefoglalom magam akkor jobb. Meg akkor ha az ágy azon felére fekszem, ahol ő alszik, mikor itthon van, és rácsavarodom a nagypárnájára.

2012. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ausztriában dolgozom, hétvégenként járok haza. Szokták mondani, hogy a férfiaknak könnyebb. Hát nem. Nagyon nem. Bárcsak itthon is megbecsülnék a munkámat, és minden este együtt lehetnék a családommal....
2012. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem kisebb megszakításokkal közel 10 éve dolgozik külföldön.Eleinte Németországban, most Ausztriában.Németből ritkán járt haza, volt hogy 3 havonta.Most minden hétvégén itthon van , így egy kicsit jobb de mindig nagyon hiányzik nekem, és a gyerekeknek , meg persze mi is neki.Néha alig van kedve visszamenni, de muszáj, ott legalább megfizetik...
2012. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Hát egy cipőben járunk ,én vagyok a feleség... és egyedül vagyok itthon itthon a kislányunkkal,nagyszülői segitség sincs :/ ! Tényleg nagyon sz@r ez a helyzet... ezt igazából nem is lehet megszokni!!! Az én párom Németországban dolgozik,kb 6 hetente jön haza pár napra.Sajnos most skypeolni sem tudunk,mert ahol lakik ott nincs net.Nekünk is muszáj ezt kibirni,mert nálunk az a cél,hogy mi is kimenjünk a párom után és ott éljünk.De egyenlőre meg kell harcolnom az egyedüllét okozta letargiával,mert a párom sem szereti ha panaszkodom.Nem is akarom őt ezzel terhelni,de néha bizony eltörik a mécses.Pedig igyekszem észben tartani,hogy mi is a cél,és miért van ez.De olyan nehéz.Ti hogyan lendültök túl a nehézségeken? Kitartást kivánok mindenkinek!
2012. márc. 2. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó vagyok.A legjobb az ha elfoglalod magaD.Ha dolgozol akkor nem nagyon van időd törpölni.Ha ott hon vagy akkor is mindig legyen valami ami kitölti a napod nagy részét.Én például saját magam kifestem a konyhát, készítettem gipszképeket, vagy csak egyszerűen olvastam.A legjobb akkor volt amikor volt sorstársam akivel sokat tudtam beszélgetni, programot csinálni.Aki hasonló cipőben jár legalább ,megért.Mindezek ellenére bizony volt egy idő amikor rendesen bele betegedtem a magányba.Pánikbetegségem lett, a férjemnek haza is kellet jönni.akkor sokáig itthon dolgozott, de megint menni kellet, de így hogy hazajár minden hétvégén már kicsit jobb.Szóval fel a fejjel, nem, szabad elkeseredni.Bíztasd magad azzal amivel én is szoktam, hogy örüljünk hogy nekünk legalább ez a lehetőség megvan:))
2012. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó!Nagyon jól esett amit irtál,100 % igazad van!Köszönöm szépen :))!!!
2012. márc. 2. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!