Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan...

Van itt közületek olyan akinek külföldi partnere van vagy volt pl. Egyiptomi, Ázsiai, egyéb európai? Hogy Ismerkedtetek meg? Esetleg facebookon ez lehetséges, volt aki facen ismerte meg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem az a lenyeg hol ismerkedtek meg, viszont az internetes ismerkedessel mindig korultekintonek kell lenni.mivel nincs szemelyes kontaktus ezert azt mond amit akar, es az vagy iagaz vagy nem..
2012. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt, kint külföldön, a netes ismerkedéssel nagyon vigyázz, akkor is ha magyar az illető.
2012. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A párom svájci.

Én itt élek Svájcban, a barátnőm unszolására regisztráltam egy honlapon, hogy ne csak magyarokkal beszélgessek, hanem "helyiekkel" is, így tanulva a dialektust. Eleinte csak leveleztünk, majd találkoztunk. ÉS onnan nem volt visszalépés, mert egymásba szerettünk. Mondhatni, teljesen testközelből tanulom a nyelvet :)

Nem egy az anyanyelvünk, én németül nagyon keveset beszélek, de angolul mindketten nagyon jól beszélünk, így ez lett a közös nyelv. Én pedig lelkesen tanítom magyarra :)

2012. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyiptomi a férjem. neten ismerkedtünk meg véletlenül, őt egy ismerőse regisztrálta poénból én meg a bnőmmel szórakoztam. elkezdtünk beszélgetni és komollyá vált és érdekesség, hogy ő külföldi. kb. 3 hónap után összeházasodtunk, ennek már lassan 5 éve lesz. azóta lett egy 8 hónapos kisfiunk és jelenleg a 2. babánkkal vagyok várandós, aki 6 hónapos a pocakomban. ennél jobban nem is alakulhatott volna az életem. természetesen, egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy vigyázz az internetes ismerkedéssel, nagyon óvatosnak kell lenni, bár, ha egy kicsit jobban belegondolsz már mindenkivel vigyázni kell.
2012. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egyiptomi férj feleség, gratulálni tudok csak, hogy jól sült el a dolog! Melyik oldalon volt a reg? És milyen nyelven chateltetek? Angolul? És a találkozás, hogy történ el mesélnéd nekem nagyon érdekel mehet privátba is esetleg adhatok e-mail címet vagy msn címet! Tényleg érdekelnek a részletek is!
2012. márc. 2. 16:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért kell vigyázni a netes ismeretséggel főleg külföldivel?
2012. márc. 2. 16:31
 7/8 anonim válasza:
Nyaralni voltunk mindketten egy 3. országban, ott ismertem meg aztán fél évnyi facebookozás után összejüttünk , úgy találkoztunk fél év után , hogy előtte csak pár óráig voltunk együtt egy buliban, egyébként norvég származású .
2012. márc. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

El prat Llobregat,(Barcelona északi része) Marija.

Én németül, angolul ő szintén, tehát nem volt akadály. Fél évig tartott amíg ott melóztam.

Amúgy boltos volt és egy eszközt nem értett angolul sem és néemetül sem.

Példa erre.

Aki itthon tanul németül az a jármű állófűtését Hiztgere:tének tanulja, miközben Standhajcungként ismerik!

2013. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!