Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gyerekkel...

Mit gondoltok a gyerekkel való együttfürdésről?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kérdés, ami elég nagy vitát váltott ki. Tulajdonképpen azt a témát is érintette, hogy helyes-e, ha apu együtt fürdik a lányával, vagy anyu a fiával? (Tehát ellenkező nemű szülő az ellenkező nemű gyerekével.) Én egy bizonyos kor után mindenképp helytelennek tartom (kb. 2,5 éves kortól.) Az is felmerült, hogy mi az egészségesebb: az, ha a gyerek látja meztelenül a szüleit, vagy az, ha nem? Várom a véleményeket!
2012. márc. 5. 19:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Én nem akarok velük fürdeni, de nem zavar, ha pucéran látnak vagy bejönnek a vécébe. De fürödni nem akarok velük.
2012. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Természetesen kisgyerekekre gondoltam, tehát mondjuk 6 éves kor alatt.
2012. márc. 5. 19:09
 3/42 anonim ***** válasza:
86%

Én sem érzek túlzott vágyat arra, hogy velük fürödjek..

Mondjuk engem az is zavar hogyha csupaszon vagy hiányos öltözetben nyitnak rám.

16/L

2012. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
Még nincs gyerekem, de én sem érzek rá késztetést, hogy majdan egy kádban fürödjek a gyerekemmel meztelenül. Nem vagyok prűd... csak ilyen vagyok na. De ez nem rossz, minden embernek, anyukának más szokásai vannak :)
2012. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem hat éves korig remek móka! És! Víztakarékos!
2012. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%

Én kb 5 éves koromig fürödtem néha a szüleimmel, utána csak ritkán, esetleg nővéreimmel (ők +8 és 10 év), de egy idő után ki is nőttük a kádat többes használatra.

Simán látom őket ruha nélkül, nem zavarja őket, fordított esetben engem igen, de ha meglátnak nem csinálok belőle ügyet:D


Ez szerintem egyénfüggő és nem érzem magam lelki sérültnek, hogy velük fürödtem:D Ha nem velük fürödtem volna, akkor sem hiszem, hogy bármi rosszabb lenne. Kell egy határ, hogy persze egy tini ne fürödjön már az anyjával, de nem gondolnám, hogy lennének komolyabb lelki vonzatai, max ilyen bemagyrázás. Aztán ki tudja:DD


16/L

2012. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
21%

áááh, gondolom itt a saját gyerekről van szó, szólva neked hány évesek is a gyerekeid kedves 16L?XD


A fiam most múlt két és fél s mivel most lett leválasztva a ciciről ezért szegénykémnek nagy a kisírtés kádban is így már nem igen mutatkozom elötte fedetlen kebellel vagy akár tök mesztelen.

2012. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
52%
Melyik volt az a kérdés belinkelnéd kérlek?
2012. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%
Ja, ellenkező neművel 4 évesig inkább a 6 helyett.Kádban. De mondjuk természetes vízben még 35 évesen is. Kórházunk főigazgatóját én is a Dunában ismertem meg meztelen, de nem lett semmi bajunk:)
2012. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
54%
Én nem fürödtem együtt a szüleimmel, nem láttam őket pucéran. Örülök, hogy a szüleim nem voltak ilyen modern felfogású pucérkodók, mind némelyek... Én is a szüleim felfogását követem majd, nem fogunk együtt fürdeni a gyerekekkel. Nekem az anya-lánya, apa-fia verzió sem elfogadható.
2012. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!