Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Szerintetek egy lány...

Szülők! Szerintetek egy lány gyermek 14éves korban mivel tudja bizonyítani érettségét?

Figyelt kérdés
Fontos!!! Kérlek, válaszoljatok minél többen(:
2012. márc. 7. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Azzal, ha nem akar érettebbnek látszódni, mint egy 14 éves. Viccen kívül.

Akkor vagy érett, ha tisztában vagy önmagaddal, azzal, hogy 14 évesen még bőven gyerek vagy.

2012. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. márc. 7. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hogy nem akar mindenáron nagy lenni. Élvezni kell a 14 éves kort, mert vissza fogod sírni még idősebb korban azt az időszakot, amikor még nem kellett azon gondolkodni, mire mennyit költs.
2012. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan. Attól leszel érett, hogy belátod, gyerek vagy még a pasizáshoz, sminkeléshez, bagózáshoz, bulizáshoz. Ha felfogod, akkor majd érettnek mondható vagy. De ettől persze nem kapsz engedélyt a fentebb felsoroltakhoz.
2012. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
84%
Ha a tanulást előnyben részesíted a Facebook helyett.Képes vagy rendesen beszélni a szüleiddel,emberi módon,nem cigizel és nem iszol,ha homályosan is,de van jövőképed.
2012. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom(: fura, hogy mostanaban mekkora elteresek vannak 14 es 14 eves kozott:S.
2012. márc. 7. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Azzal, hogy 18 éves lesz...
2012. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Semmivel. Mivel egy 14 éves még nem érett, hiába gondolja, hogy az. Az idő szalad. Várd ki, megéri. Addig meg maradj meg "csak" 14 évesnek.

Nehéz, mert felnőttnek kicsi vagy, gyereknek már nagy.

Túl fogod élni!

Én ismerek olyat, aki már túlélte!! :-)

2012. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Semmivel sem tudod bizonyítani, ha a szüleid korlátoltak. Én ötös tanuló voltam, nem cigiztem, nem pasiztam, nem buliztam. Csak otthon takarítottam, tanultam, beteget ápoltam, de ez sem volt elég, hogy belássák, nem szép a fejem felett dönteni. Én nem fogok ilyen kegyetlen lenni a gyerekemmel.
2012. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

ha tiszteled a szüleidet, nem nagyképűsködsz, nem használsz nagy olyan szavakat, mondatokat, amik egy 14 éves szájából röhejesen hangzanak. netán illetlenül.

tanulsz a képességeidhez mérten a legjobban. az sem a legnagyobb baj, ha valamelyik tárgyból gyenge vagy, de lássák h igyekszel.

kikéred a szüleid véleményét, engedélyét a fontos dolgokban, ne játszd el, hogy már olyan nagy vagy.

segítesz otthon, maradéktalanul megcsinálod amit rád bíznak.

ezekkel bizonyíthatod, hogy kezdesz komolyodni.

2012. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!